1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-BLADES wrażenia??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez aaaqqq111, Luty 10, 2009.

1. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gierka pobrane i wypalona z linków z działu download bardzo fajnie że z polskimi napisami...gierka niby z serii Devil Mey Cry ale to chyba za dużo powiedziane....

grafika bardzo ładna wszystko płynie chodzi szkoda że nasza bohaterka spaliła się trochę za bardzo na solarce ale tak jest fajna ;-)
    dużo czarów dwa miecze które można upgradować jak i całą resztę za dusze zabitych, niektóre czary wyglądają bardzo efektownie...

niestety rozgrywka jest bardzo marna jedna plansza małych rozmiarów nawet nie ma co za bardzo zwiedzać i potwory zjawiające się z powietrza a jest ich naprawdę czasami aż do wkurzenia za dużo....zabijamy wszystkich i przechodzimy dalej i znów to samo ;-(

gierke polecam ale nei powala z nóg minus za rozgrywkę
    + za grafikę i czary

jest to oczywiśie tylko moja opinia !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    gierka według mnie nie za dobra ale zależy kto co lubi.

4. Tubson

Tubson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sulejówek
    monotonne monotonne i jeszcze raz monotonne... najbardziej rozbrajały mnie te Ważki na początku... pojawiające się ... z niewiadomo skąd... fakt czary i rodzaje ataków bardzo ładnie rozbudowane... ale to jedyny plus... włączyłem zagrałem 15 min i wolę po raz kolejny katowac fifę fight nighta czy też gta niż grać w to coś :]

Wczytywanie...

Poleć forum