1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-Box 360 250 GB data produkcji 2012-06-20

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brightfly, Wrzesień 10, 2012.

1. brightfly

brightfly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    X-Box 360 250 GB data produkcji 2011-06-20

Jak w temacie mam takiego Xboxa z kinectem kupionego w saturnie kilkanaście dni temu (być może ktoś z Was forumowicze ma ten model - jest to wersja matowa). Przeglądałem to forum przez kilka godzin ale nie doszukałem się informacji czy moja konsola jest przerabialna czy nie... czytalem ze te poniżej sierpnia 2011 mozna przerobić? Jak mogę sprawdzić bez otwierania samemu itp jaki mam model napędu (to też chyba jest ważne przy przerabianu). I na koniec jeśli ktoś jest tutaj ze Szczecina i zna się na rzeczy, a być może potrafi polecić kogoś kto zajmuje się przerabianiem konsol bardzo prosiłbym o info na Priv.

Wiem że takich tematów jest tutaj mnóstwo jednak w tym gąszczu na prawdę łatwo się zgubić.

Konsole chcę przerobić bo nie będę grał online (multiplayer tylko w gronie znajomych), a gry są cholernie drogie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Nie przerobisz jej, koniec kropka.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Niestety nic z nim obecnie nie zrobisz. Masz napęd liteon DG-16D5S i płytę główną corona v3.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. brightfly

brightfly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to mnie zasmuciliście :p dzięki za szybką odpowiedź.. :)

Zrobiłem błąd w temacie data prod to nie 2012 tylko 2011... 2011-06-20

Wczytywanie...

Poleć forum