x box 360 250GB dysk pytanko

sky26

Świeżak
Świeżak
Witam!

Zakupiłam taka własnie konsolę, i mam pytanie! Jak wrzucac na ten dysk który mam w zestawie gry? ściągam je z internetu i co dalej, prosze o szczegółowe wskazówki.Dziękuje:)
 

Grantone PL

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie masz Jtaga to nie bedziesz mógł grać z dysku bez płyty, pozostaje Ci tylko ściąganie gier z neta i wrzucanie na płytki DVD DL pod warunkiem ze masz przerobioną konsole (najlepiej lt+). Możesz wrzucić grę za pośrednictwem X na dysk ale płytka musi być w napędzie.
 

sky26

Świeżak
Świeżak
co to jest ten Jtag?
 

isser98

Użytkownik
Użytkownik
Opcja "SZUKAJ" się kłania :)
 

bieniek021a

Użytkownik
Użytkownik
Taka jakby przeróbka która pozwala na wrzucanie gier na dysk [i nie tylko...] bez potrzeby instalowania ich na płyty. Od razu z kompa na dysk i grasz. A na dodatek możesz zastosować sobie dysk np. 500GB.
PS. nie na wszystkie konsole można wgrać JTAG...
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Taka jakby przeróbka która pozwala na wrzucanie gier na dysk [i nie tylko...] bez potrzeby instalowania ich na płyty. Od razu z kompa na dysk i grasz. A na dodatek możesz zastosować sobie dysk np. 500GB.
PS. nie na wszystkie konsole można wgrać JTAG...
Nie mów mu nawet o JTAGU bo i tak nie będzie miał dasha mniejszego niż 7371 , co do dysku to nawet może wrzucić nawet 2TB
A powiedz jaką masz konsole FAT czy Slim bo coś mi się wydaje że slim
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli slim to na pewno nie ma JTAG :)
 

bieniek021a

Użytkownik
Użytkownik
Może też być tak że kupił gdzieś okazyjnie FAT Jaspera a nawet Falcona z dyskiem 250GB albo sam go dokupił:)
Szanse są u niego na JTAG ale musi napisać jaki dash...
 

Do góry Bottom