1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-Box 360 przeróbka a gra on-line

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ma83, Styczeń 22, 2015.

1. ma83

ma83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Zbieram się do kupna konsoli X-box 360, na pewno chciałbym grać w sieci, ale również nie wykluczam gry offline, dlatego chciałbym przerobić konsolę, ale czy da radę przerobić tak żeby np w oryginalne gry grać bez problemu online a w kopie offline? Z tego co czytałem to na pewno odpada przeróbka RGH, czytałem że jest jeszcze lt ale nie wiem czy będe mógł na niej grać tak jakbym chciał?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Mozesz zrobić Dual Nand ,mieć LT i RGH na jednej konsoli na LT bedziesz śmigał online na kopiach zapasowych ,a na RGH bedziesz mógł grać z dysku

4. ma83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na samym Lt można grać online bez bana? Nawet nie chodzi mi o kopie zapasowe tylko oryginalne gry? A na Lt odpalać kopie?

5. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ludzie z LT grają online nawet na kopiach zapasowych (tych nagranych iHASem). Jeśli będziesz grał na oryginałach to bana nie dostaniesz.

6. ma83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O to właśnie mi chodziło, czyli w oryginalne sobie gram online a w kopie w gry offline i wtedy nie ma szans na bana? Dopytuję tak bo nie chce dostań bana od razu na początku.

7. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  8. kkkamilll

kkkamilll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łdz
    Z tego co kiedyś słyszałem (nie wiem czy prawda, nie wnikam) ze niby microsoft pobiera dane z xboxów i nawet jeśli będziesz grał na kopiach a podłączysz później neta to i tak o tym wiedzą. Piszę tylko co słyszałem :) jeśli chodzi o Lt to sam gram na kopiach przez neta od paru lat :) kiedyś sprawdzałem jakimś tam programem czy mam oflagowaną konsolę i wyszło pozytywnie :) minęło sporo czasu i bana nie ma :)

Nabazgrane z miniacza G2

9. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jakieś techniczne uzasadnienie tego? Owszem, przy RGH to możliwe, przy LT i graniu na oryginałach bardzo wątpliwe. Ten program do sprawdzania flag to był fake.

10. kkkamilll

kkkamilll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łdz
    No jeśli był fake to i lepiej :) techniczne uzasadnienie czego? Tego że microsoft pobiera dane? Piszę tylko to co dawno słyszałem a nie wnikałem czy to prawda więc nie wiem. W sumie jakby tak było to konsolę już dawno bym miał zbanowaną

Nabazgrane z miniacza G2

11. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  12. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Normalnie z LT3.0 można grać na kopiach bez żadnego bana. Czego ludzi straszycie?!

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ale dyskusja...
    Na lt 3.0 możesz normalnie grać i nie ma znaczenia czy to online czy offline bez względu na to czy jest to oryginalna gra czy piracka kopia. Jak dobrze nagrasz grę to nic nie stoi na przeszkodzie żeby grać po sieci.
    a zbieranie danych z konsoli to nie chodziło Ci przypadkiem o oflagowanie konsol ?

Wczytywanie...

Poleć forum