1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-box 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianus, Czerwiec 4, 2012.

1. Damianus

Damianus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Piszę do Was mili użytkownicy ponieważ chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań a więc mam zamiar kupić sobię konsole xbox 360 slim ale możliwą do przerobienia czyli do sierpnia 2011r.Poszukałem i znalazłem parę modeli na allegro .

Konsola Xbox 360 Arcade SLIM 4 GB przed sier 2011! (2386016721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -do tego dysk przenośny na gry.

lub

X360 250GB SLIM +KINECT +2 PADY +20 GIER +HDMI -LT (2365080303) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zdecydowałem się na przeróbkę RGH ,ponieważ do gry online mam ps3 .Teraz trochę pytań

Czy nagrać na ten 250 Gb tysk gry mogę za pomocą płyty ,na którą zapisuję grę w ISO. a potem zapisuję ją na dysku konsoli ?Czy tylko przez inny nośnik ?

Gry nie oryginalne ,mogę odpalać tylko z dysku i innych przenośnych pamięci , czy istnie mozliwoś z płyty ?

Czy wymienione wyżej konsole są odpowiednie do przeróbki ? i czy znacie tego użytkownika , ponieważ nie chcę kupić kota w worku ?

Czy po przerobieniu RGH kinect działa w 100 % ?

Czy te konsole sprzed sierpnia 2011 różnią się czym od tych wydawanych teraz ?

Czy bardziej opłacalne jest kupienie wersji 4Gb i zewnętrznego dysku czy może lepiej tą 250 Gb ?

Czy ten dysk z xboxa da się podłączyć do PC ?

Dziękuję za poświęcony mi czas ,
    Pozdrawiam,
    Damian.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do kopiowania gier na dysk konsoli, to poczytaj poradnik w dziel Jtag/RGH.

Jeśli chcesz wgrać RGH, to szukaj konsoli z płytą główną Trinity (w przypadku Slimów).

Gdy konsola będzie miała dodatkowo LT, to możesz odtwarzać kopie zapasowe z płyty.

Te konsole są odpowiednie, ale dopytaj się o płytę główną.

Kinect działa.

Różnią się - montowana jest płyta główna niepodatna na RGH (Corona) i napędy, do których nie ma LT (na dzień dzisiejszy).

4. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Mam tylko odpowiedz na 1 pytanie :)
    Lepiej kupić od razu konsole z dyskiem 250 GB, jest mniejsza szansa na różne usterki a niczym się nie różni :D

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  6. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    No wiesz jak jest HDD schowany w konsoli to nic mu sie nie stanie.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz dysk zewnętrzny w odpowiedniej obudowie, to też mu się nic nie stanie.

Wczytywanie...

Poleć forum