1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X box 360 vs. PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnichu573, Grudzień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mnichu573

Mnichu573 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Siemka!

Mogli byście mi podać trochę argumentów ,które przekonują że xbox 360 jest lepszy niż PC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    A potrzebne są jakieś ?
    Moim zdaniem to przede wszystkim wygoda grania ( nie siedzisz zgarbiony nad myszką i klawiaturą przed 17 calowym monitorkiem tylko podłączasz konsolę np. do 32 calowego LCD , rozwalasz się na fotelu lub kanapie i grasz ) i gry na X360 ( oraz na konsole ogólnie ) i ich różnorodność przemawia za kupnem konsoli . Na PC dominują strzelanki , strategie . Brakuje przygodówek , bijatyk i gier akcji z prawdziwego zdarzenia ( jak choćby Ninja Gaiden czy God of War lub Uncharted i wiele innych ) . Jeśli grasz tylko w strzelanki i RTS-y weż PC jeśli chcesz czegoś więcej kup konsolę , X360 lub PS3 . Lub Xbox , PS2 :))

4. Mnichu573

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Jescze jedno pytanie gdzie będzie lepsza grafa??

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli wydasz na PC jakieś 3000 zł ( i wzwyż , gdyż poniżej tej kwoty to wątpię czy pograsz w miarę komfortowo w najnowsze tytuły na PC ) to od tej kwoty lepsza grafa będzie na kompie .

6. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zalezy jaki pc

ale xboxowi dorownuje komp za 6k
    wiec co sie bardziej oplaca? :p konsola
    konsoli nie musisz rozbudowywac a pc tak

7. Mnichu573

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Kolega kupił PC za 1000zł i ma super sprzęcik wszystko mu super chodzi.

8. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zgadzam się ! Lepiej kupić konsole , nawet za 2 lata kupujesz gre , wkładasz i grasz bez kombinowania z nową kartą graficzną czy prockiem czy RAM-em . A gry ( na Allegro i we właściwie każdym większym i średnim mieście są sklepy z używanymi i nowymi grami ) można kupić już od 15-25 zł za starsze tytuły a i nowości po dwóch czy trzech miesiącach ( lub szybciej ) spadają do około 100 zł . No chyba , że chcesz grać na kopiach zapasowych ...

9. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to sprzedaj xboxa i kup super sprzęcik za 1k i przygotuj sie że za pół roku znowu musisz kupić kolejny sprzęcik lub go rozbudować ,po za tym w x-ie nie musisz instalowac sterowników i innych pierdołów tylko włączasz i grasz ... i o to chodzi

.

10. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Wątpię czy np taki "Borderlands" pójdzie mu na tym kompie na średnich detalach bez znacznych spadków animacji czy płynności . Sam mam procka dwurdzeniowego 2,8GHz , 3 GB RAM i gf 9600 gt i gra dostaje na średnich detalach momentami takiej padaki i spowolnień animacji , że grać się nie da ...

11. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    LOL narazie mu super chodzi...Kupisz Xbox'a to masz granie przez np 5lat(do momentu zaprzestania produkcjii gier na niego)no i wydanie kasy ewentualnie na pare napraw..A za pc Dasz 7000zł i za 1,5roku ten sprzęt to będzie badziewie jakich mało...Niestety tak jest z PC'tami...Dam ci przykład: Kupiłeś podjarany GeforceGTX260 za 450zł.Grasz szczęśliwy i nagle wchodzisz na stronę o sprzęcie komputerowym a tam BUM! Radeon wypuścił kartę Ati 5770 za taką samą cenę a z podwójną szybkością i wydajnością niż twoja..I nagle twoja głowa(z w******nia)ma bliskie spotkanie z twoim biurkiem,że wydałeś kasę w błoto..Niestety znam ten ból bo nie raz się tak przejechałem.

12. Mnichu573

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    A myślisz ze kiedy na xa nie będą wychodziły gry?

13. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja myślę ,że produkcja gier na X360 skończy się nie wcześniej niż za 3-4 lata albo i póżniej ...

14. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam się z kolegami. ja mozolnie ładowałem tysiące złotych w PC aż w lipcu powiedziałem dosyć, i zakupiłem xboxa. Jeżeli będziesz dbał o konsolę to potrzyma Ci ona dobre 5 lat i będziesz grał we wszystko, bez najmniejszej zacinki :)

15. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Powiem od siebie.6 latek temu kupiłem kompa z prockiem 2.4(2.7podkrecone)Ghz Celeron,GF 5200FX i chodziło mi na tym NFS Underground na full detalach.Teraz na minimalnych pójdzie mi Carbon z lekkimi zawiechami.Doom3 jest już stary a w dniu premiery chodził mi jak czołg.Kupiłem konsolę i mam z głowy zabawę z ustawieniami,gram w nowe gry z piękną grafiką siedząc na fotelu z padem na kolanach.
    Powiadam Ci.Masz starego kompa.Zostaw go do neta,CS-a,strategi i innych,a do gry kup konsolę.Tak zrobiłem i jestem zadowolony.

16. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to niech twoj kolega pochwali sie parametrami, bo jak gra ciagle w mario albo w pasjansa to nie dziwie ze nic nie zacina

dla przykladu u mnie juz jest taki pc ze czasem csa zacina
    trzeba by wymienic u mnie proc (500zl) i grafe (tez 500zl)
    razem jest 1000zl, za to moge kupic xboxa i nie bede musial rozbudowywac

17. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Ja myślałem że nigdy nie kupie konsoli, ale w końcu kupiłem...bo mi się komp zjarał :D

Imo i tak moje ulubione giere są na pieca (stalker np.), i teraz czuję sie zagubiony bo o ile w grach na PC jako-tako się orientowałem, to tutaj jedyną grą jaką znam jest GTA IV, (no i call of duty, NFS) i teraz boję się cokolwiek kupić bo nie wiem czego się mogę spodziewać :/

A konsola lepsza bo podłączasz do TV, fotelik, na padzie się mimo wszytko lepiej gra (po przyzwyczajeniu i przestawieniu się )( np. klawa działa w systemie 0-1, a padem możesz regulować siłę nacisku :p ), jedyny minus, to że jak się rozniesie że kupiłeś konsolę (i jeszcze o zgrozo: masz 2 pady) to masz nagle 100 nowych przyjaciół (coś jak z czipsami w szkole, 5 minutowi kumple), a ja jakoś nie widzę gry w 2 na połowie ekranu :| to już przez neta lepiej (a nawet nie wim jak się z kimś połączyć żeby grać, na PC wyszukiwałeś serwer i było OK, a tutaj hooi wi.... )

18. Ohara

Ohara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

haha tutaj to przyjeb**** niezła głupotą, mam kom pa który ma 2 lata i jest wart może z tysiąc złotych(bez monitora oczywiście) a gry na nim wygladają lepiej niż na xboxie przykład: crysis
    Co do tego co sie bardziej opłaca to odpowiedz sobie sam konsola służy tylko i wyłącznie do grania+filmy(tylko 3 formaty co jest niestety wadą konsoli)) , komputer to urządzenie wielofunkcyjne (internet,grafika itd) wiec jeśli chcesz tylko grac to kup konsole.

19. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Kupuj xbox będziesz miał spokój na parę lat a komputer to skarbonka bez dna ładujesz kase pograsz pół roku i znowu ładujesz kase i tak bez końca. Jeszcze jedna wygoda z xbox'em jest taka że nie obchodzą cie wymagania sprzętowe gry po prostu idziesz do sklepu wybierasz gre i grasz bez instalacji i martwienia się że masz za mało miejsca na dysku, albo że twój komputer jest za cienki.

20. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale lepiej zainwestować 600 zł w konsolę, i 400 zł w kompa, takiego tylko do neta i wszystko gra :)

21. DarthJason

DarthJason Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również uważam że kupno konsoli w tych czasach jest bardziej opłacalne, głównie ze względu na brak wymagań.

Sam kupiłem kompa za ponad 3500zł pół roku temu, a nawet na nim nie gram. Jedynie niekiedy multi odpalę CS 1.6, UT3, Gothic 3, Crysis i WoW-a. Tak głównie służy do ściągania i oglądania filmów. Wprawdzie grafika wygląda lepiej (testowałem na GTA4, Batman: Arkham Asylum, itp.) Ale głównie jest to zasługa wyższej rozdzielczości, możliwości ustawienia AA i dodanie różnych efektów jak np. PhysX, czego nie oferuje większość gier na konsole.

Za PC głównie przemawia łatwość w dostępie do wszelakich modów i ulepszeń jednak kompa w cenie konsoli 1000-1300zł w życiu go granie bym nie polecił/kupił.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum