1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-box 360 z 2006 roku - cant read disc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lightwarrior, Październik 13, 2008.

1. lightwarrior

lightwarrior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich !!
    Niespelna rok temu kupilem x-boxa 360 w UK (byl to x-box wydany w 2006 world cup edition). Problem jest taki, iz grajac powyzej 30 min zdarza mu sie zawieszac a nastepnie pojawia sie komunikat "cant read the disc". Slyszalem, ze ta seria moze miec problemy z chlodzeniem.
    Co byscie mi polecili, probowac go zareklamowac (wiem, ze pewnie odesla mnie z kwitkiem bo to 2006 rok) czy oddac do dobrego servisu i probowac go przerobic?? Jesli service to ile naprawa + przerobka by kosztowala ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: X-box 360 z 2006 roku - cant read disc

Jak nie przerabiałeś konsoli to dzwoń do M$, może uda się reklamować :) Masz 2lata gwarancji na cały osprzęt i 3lata gwarancji na ROD
    Jak powiedzą że gwarancja jest tylko na ROD w twoim przypadku to spowoduj RODa i odeślij im konsole :) Ale wmontują ci i tak LiteOna, a go nie przerobisz narazie, jedynym wyjściem jest wymiana na nowy, a to się wiąże i tak z kupnem nowego napędu...

A prawdopodobnie napęd Ci siada, nowy to 200zł+pewnie z 40zł za przełożenie

Wczytywanie...

Poleć forum