1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-box a monitor .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jasiek123, Listopad 27, 2011.

1. Jasiek123

Jasiek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema . Jestem tutaj nowy , ale nie bez powodu się tutaj pojawiłem . Mam pewien problem . Dotychczas mój xbox był podłączony do rodzinnego TV , ale znudzilo mi się granie w obecności domowników i postanowiłem , że chce mieć xboxa u siebie w pokoju . Poczytałem , pooglądałem . I tutaj pojawia się problem . Mój monitor jest za słaby , żeby podłączyć do niego konsolę . Jakoż , że zbliża się Gwiazdka to chcę dostać nowy monitor . I tutaj nasuwa się pytanie . Czy ten monitor Samsung 21.5" T22A350 - techplanet.pl dam radę podłączyć do konsoli ? Wiem , że potrzebuję jeszcze czegoś takiego http://allegro.pl/kabel-vga-apapter-rca-chinch-mini-jack-promocja-i1938370909.html . Proszę o odpowiedzi , z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    dołóż 200 zł i kup tv 32". Cenowo wcale się nie opłaca kupowanie tego monitora.

4. Jasiek123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie TV moim zdaniem jest bez sensu , bo do gier na kompie jest za duży (kompa mam mocnego więc na nim też gram) . Bardziej chodziło mi o to , czy ten monitor , jest kompatybilny z konsolą . Czy wszystko będzie dobrze działać itd .

5. damspi

damspi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. Jasiek123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możliwe , że lepsze , ale trochę za drogie :< , no dobra jeszcze się zastanowię . Powiedzcie mi jeszcze czy na tamtym który ja wybrałem , jak i tych @up będę mógł grać na konsoli , PC jak i oglądać TV ?

7. damspi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Można podłączyć do tych co ja ci podałem. Przeczytaj sobie dokładnie opis tego 3D LG

EDIT: wole dołożyć 100 zł i sie cieszyć niż potem żałować zakupu. Nieraz już tak mialem

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    23 cale za 1000 zł?... Każdy jaki nie kupisz będzie można podłączyć do konsoli - wystarczy, że będzie miał hdmi, dvi albo d-sub. Moim zdaniem wydawanie na monitor prawie tysiąca złoty mija się z celem, skoro za te same pieniądze można mieć tv. Oczywiście masz prawo nie ze mną nie zgadzać - ja zawsze będę polecał tv, bo to jest po prostu lepsza zabawa.

9. damspi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mimo moich postów też zachęcam cie do wyboru TV. U mojego kolegi na 26" gra się super. Ma SONY na złącze HDMI i podłączony do kina domowego 5.1 i jest bosko. Ja mam TV 29" HD i mimo wielkości gra mi się super. Im większe tym lepiej według mnie ;]

10. Jasiek123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciesiel , zgodzę się z tobą 1000 zł na monitor to trochę dużo , ale myślałem , że gorszego nie uda mi się podłączyć do konsoli . Dzięki wielkie wszystkim . Zastanowię się jeszcze .

Wczytywanie...

Poleć forum