1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-box Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekpl13, Marzec 2, 2011.

1. bartekpl13

bartekpl13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie co do tego x-box live.
    Czytałem że można dostać bana, ale ten ban powoduje że nie można grać na x-box live czy coś innego.??
    I czy da się jakoś uniknąć bana.??(jak coś to mam przeróbke LT+)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bigipl

bigipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bana nie da się uniknąć ban dostaje na dysk wiec konsola nie będzie działać wtedy musisz kupic nowy dysk

4. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    ??!!!! Ty wiesz co piszesz, no właśnie dysk nie zostaje zbanowany, konsola zostaje zbanowana i nie można połączyć się z usługą Live pozostaje grać tylko na singlu lub przez Xlink Kai, a dysk można do nowej konsoli przenieść i odzyskać profil gracza

5. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    a Ty kula wiesz co piszesz ? bo chyba nie, dysku nie mozna przeniesc do nowej konsoli poniewaz save'y oraz profile beda uszkodzone, jedynie co to mozna instalowac gry na dysku na zbanowanej konsoli(wczesniej nie bylo takiej mozliwosci)

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    coś tam słyszałem że u jednych profile są uszkodzone i nie działają a u innych po przełożeniu wszystko jest OK, więc zawsze można spróbować

7. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jest sposób na naprawę sejwów, a tak na marginesie mam pytanie: Czy można przerobić (oczywiście nieprzerobioną) zbanowaną konsolę ?

8. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz nieprzerobiona zbanowana konsole ? Jak to możliwe ? Dostałeś bana na XBL za rozbieranie się przed Kinect-em ? :D

9. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    :):)

Pewnie ze mozna.

10. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie mam zbanowanej ale "mam szanse na bana" w negatywnym tego wypowiedzenia znaczeniu, a za odpowiedź dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum