1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x box one pixele

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bykk11, Sierpień 7, 2016.

1. bykk11

bykk11 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć
    Mam problem wiem zapewne bylo to poruszane, ale wole zapytac sie wiekszego grona ludzi..
    Fifa 2016 i tomb raider--powtorki wokół zawodnika niewiem jak to nazwac-rozmycie tla, gubi sie ostrosc, kafelki pixeli-poprostu przy szybkim ruchu jesli sie przypatrze-cos jest nie tak..to samo dzieje sie przy drugim tytule-jesli zaczne obracac kamera wokolo Lary-widze te pisele, kafelki wokolo postaci..wczoraj gadalem z kolega on powiredzial ze nawet u niego jest czasem sie to zdaza gdzie ma ps4, i ze poprostu konsole nie sa jeszcze dobrze technologicznie dopracowane..czy tez tak macie?
    Mi sie osobiscie wydaje ze to wina tv--Sharp 39le650v
    Ale poprostu jestem ciekawy opini ludzi ktorzy grali w te gry i maja dobrze wyczulone oko i lubia czepiac sie "szczegolow";)
    Odnosnie tv-ustawialem opcje polepszania, utawien uzytkownika itp nic sie niezmienia

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Wylacz wszelkie upłynniacze ruchu w tv (efekt teatru) Nie wiem jak się to nazywa w sharpie

4. bykk11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Probowalem, chodzi mi o to zeby ktos napisal ze mam slaby tv i takie rzeczy sie dzieja z winy telewizora..
    Ze inni graja na swoich x1 podpietych pod tv dobrej jakosci i wszystko dziala plynnie i dobrze nawet przy szybkich ruchach kameryw tych grach co wymienilem;)

5. mastahkillah77

mastahkillah77 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Masz słaby tv i takie rzeczy dzieją się z winy telewizora

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja tam takich rzeczy nie dostrzegłam w grze...w TRa grałam, a w Fifę gra siostra i nie ma czegoś takiego, a też mam już leciwy telewizor z LG :>

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z opisu to ja nie widzę nić dziwnego to tylko słaba konsola i tak ma być, nagraj film to się oceni.

8. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie, film rozwieje wątpliwości, ale obstawiam TV. Też gram w TR i takich żeczy nie widziałem, ale co Tobie sie wydaje problemem, inny czysto subiektywnie może tego nie widzieć.

9. bykk11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy jest jakis program w internecie,aby przetstowal tv?

Telewizor mam podpiety pod komputer kablem hdmi..

Dziekuje za wcześnie odpowiedzi, film w najbliższym czasie wypozycze aby bylo na 100% bluray..nigdy wcześniej nie ogladalem na tym tv w takim formacie-wiec moze byc "nie"mile zaskoczenie;)

10. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, nie, nie, nie chodzi o oglądanie filmów a o nagranie filmu by nam to pokazać o czym piszesz.

11. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na Xbox One jak chcesz nagrać filmik to szybko wciskasz 2x logo Xboxa na padzie i bodajże X (u góry po prawej będziesz miał napisane co jest pod Y, a co pod X). Długość filmu zmienia się w Ustawieniach konsoli, bodajże zakładka DVR z gry. Później wejdź tu: http://xboxdvr.com/gamer/xxx
    w miejsce "xxx" wpisz swoją nazwę GT na XBL, odnajdź filmik, który nagrałeś i wklej tutaj linka do niego.

p_bladek i mrok lubią to.
  12. bykk11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    xboxdvr.com/gamer/SpaceyPlate3628/video/20293555

lub drugi podobny tylko koncowka 20293588

spojrzcie wokol postaci jak rowniez boki ekranu

13. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Ja tam nic nie widzę. Co ty w gry przez teleskop grasz?

14. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja też się przyglądałam i się zastanawiam o co mu tak na prawdę chodzi. Chyba ślepa jestem :D

Edit: Chociaż czasami coś tam się chyba pojawia, ale nie jestem w stanie stwierdzić, bo tak szybko rusza kamerą, że dostaję zawrotów głowy i nie jestem w stanie się skupić na tym filmiku ;p

15. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chodzi mu o piksele/rozmazanie, które występuje na przejściu postaci a otoczenia. Pokombinuj z ustawieniami tv, takie samo smużenie możesz mieć na telewizji.

16. bykk11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    hmm rzeczywiscie dziwna i gupia sprawa..bo sam teraz ogladam ten film na tym samym tv podlaczonym do komputera--i rzeczywiscie niema roznicy obraz jest plynniejszy,,ale gdy odpalam x box znowu jest to samo..jest roznica uwierzcie mi..
    jedynym wytlumaczeniem moze byc fakt ze konsola ciagnie najwyzsza rozdzielczosci--i penie tu sa problemy z wyswietleniem na tv..bo mozliwe tez, ze jak sie laduje plik na live x box to jest gorszej jakosci nie najwyzszej wiec tego nie widac..jak rowniez moj komp ma gorsza karte graficzna i pokazuje ze tv odbiera od niego sygnal1024/768 /60Hz..
    zaraz przelacze x boxa na 768 i odpale gre..

17. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszytko jest dobrze, na to składają się różne czynniki jak to ze gra chodzi w 30fps, brak tu zaawansowanego wygadzania krawędzi i sama rozdzielczość.

18. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ja pamietam mialem w tv kiedys green ghosting i to było bardzo uciążliwe wydaje mi sie ze to coś z tv

19. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A patrzyłeś na innym kablu HDMI ?

20. bykk11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wielkie podsumowanie i zakonczenie tematu..
    Po pierwsze chcialem podziekowac wszystkim za rady i spostrzeżenia, widac ze to forum dziala i ludzie nie sa obojetni nawet na błache sprawy..jak widac jestem "swiezakiem"w kwesti nowoczesnej generacj konsol-ale ta sprawa nie dawala mi spokoju..kupujesz nowa konsole a tu nie jest wszystko tak jak bys chcial..
    Ok
    Kto stawial na slaby nie udolny tv --MIAL RACJE!
    Fakt na tv napalilem sie bo byl wmiare tani jak na tamte czasy z opcja 3d--dobrze czytalem ze ta technologia juz zanika, i chyba nawet Sony prekursor przestaje produkowac tv3d (choc moge sie mylic bo nigdy nie wiadomo co ktoremu inżynierowi przyjdzie do glowy;)
    A wiec-zrobilem najprostszą rzecz-podlaczylem konsole do jeszcze starszego tv lg-ale full HD i to kablem bodajże za 20zl z netto--efekt-wszystko chodzi normalnie plynnie tak jak powinno nawet przy szybkich akcjach..
    Zmienilem tez z ciekawosci na kabel dolaczony do konsoli--również wsztko plynnie i bez zaklucen

21. bykk11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Lecz wydaje mi sie ze obraz jest ladniejszy na sharpie-jesli mam byc obiektywny, pewnie jak bym sie pobawil ustaeieniami lg to tez dalby rade;)
    Ale mysle ze te wszystkie zaklucenia na sharpie to wina matrycyy ktora byla bardziej przygotowywana pod 3d..
    Wiec jak kupujecie konsole to zastanowcie sie tez nad kupnem tv badz spradzic Swoj obecny czy pociagnie..ale to juz inny temat;)
    Pozdrawiam

Wczytywanie...