1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x- clamp

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez reed, Październik 16, 2008.

1. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak zdjąć te 2 X trzymające radiatory przy płycie głównej? Oglądałem filmiki ale nic mi nie wychodzi . Oni tam tak hop śum i już schodzi, a ja dłubie i dłubie i nie moge .

I jeszcze jedno. Na czym pojega naprawa RROD przez pozbawienie konsoli jednego x-clampa? Wtedy radiator dociska pamięć czy co?

PS.: Mam nadzieje, że teraz już ok :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Odp: x- clamp

jak dociska pamiec to dobrze bo wtedy jak sie luty poluzuja to przynajmniej tamto trzyma i dalej czyta ( sam tego nie kapuje ale tak jest ):p

4. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: x- clamp

No dobra. A jak zdjąć te x-clamp'y?

EDIT:

Uporałem się. Wymieniam paste termoprzewodzącą. Posmarować pamięć tą na którą nachodzi radiator?

5. neo88

neo88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak nanieść pastę. Polecam pastę złota.

Wczytywanie...

Poleć forum