1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-klocek vs PS3 - ankieta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nasirus1983, Styczeń 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nasirus1983

nasirus1983 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    akcja NPNK to jedno, ja w takim razie jestem ciekaw innej rzeczy:
    "gdybyś miał możliwość, bez kosztowej zamiany x360 na PS3, skorzystałbyś z takowej ?"

2. Lotnik421 Xbox One

3. 1ghost18

1ghost18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ale chcialbym ps3 osobno na x360 "kopie zapasowe" a na ps3 tylko gry na multi

4. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    jakbym miał jakiegoś starego arcade falcona czy xenona to bez zastanowienia zamieniłbym się, ale jak elite jaspera to nigdy w życiu

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Chcesz wywołać kłótnię? Jeszcze jeden taki post i warn za wszczynanie kłótni...

Każdy może mieć swoje zdanie...

P.S. ORTOGRAFIA!

6. 1ghost18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie no widać ze ps3 jest o wiele lepsze weźmy np exlusivy Uncharted 2 czy K2 a na x360 jaki jest ładny exlusiv ? mass effect 2 ? może i mógłbym powiedzieć że jest ładny ale z 2 lata temu

7. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Mimo wszystkich afer i tak wole x'a. Mam stycznosc z PS3 i jakos mnie nie przekonuje. Ale coz kwestia gustow

8. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ludzie jeszcze 1 post w stylu kłótni i przekonywania która jest lepsza itp i zamykam temat i zostanie tylko ankieta....

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Bez większych kosztów? Myślę , że tak. Z resztą zrobiłem już tak i zamieniłem swój sprzęt do grania na sprzęt od Sony. Jednak musiałem się kilka razy zastanowić. Przede wszystkim cena grała dużą rolę. Jednak gdy znalazłem konsolę z kilkoma grami w zestawie , za rozsądną cenę to kupiłem bez wahania. No i jestem zadowolony. Mam tych kilka gier i na obecną chwilę wystarcza mi to , część leży nawet nie skończona. W najbliższym czasie planuję zaopatrzyć się w kilka innych killerów , więc myślę , że bez wahania można kupować tą konsolę , bo na prawdę jest w co grać(a to chyba jest najważniejsze w tym interesie).

**myślę , że dobrze by było usuwać kontrowersyjne posty prowadzące do kłótni**

10. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od tego tematu google już się dławi. Nie mam pojęcia po co został otwarty. Obie konsole bardzo dobre.
    xbox:
    -ixtreme
    -cena
    PS3
    -blu-ray
    -darmowy net
    -exclusivy

I co tu więcej można napisać... eh

11. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Można napisać że xbox też ma dobre exclusiv-y: GoW2,PGR4, Liberty City Stories, można by wymieniać więcej. Oraz wiele gier które wychodzą tylko na Xbox-a i PC: Fable2, Left4Dead itp. z gier na wyłączność sony ja osobiście będę żałował tylko God of War-a.

12. 1ghost18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale widac ze PS3 ma wieksza moc obliczeniową zobacz jak wyglada najładniejsza gra na PS3 Uncharted 2 a na x360 jak gra jest najładniejsza ? stary multiplatfrormowy far cry 2 ?

13. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Niedługo wyjdzie Alan Wake: Alan Wake Video Game, Exclusive Police Escape Gameplay Part I | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com oraz SC: Conviction: Splinter Cell: Conviction Video Game, SDCC 09: Stealth Gameplay (Cam) | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com Zaraz na początku lutego będzie premiera Bioshocka 2 wiem że na obie platformy ale nie powinien być brzydszy na xbox-a. Ogólnie to nie jestem fanboyem i nie wykluczone że po premierze GOW3 kupię Playa ale nie można oskarżać xbox-a o brak dobrych exclusiv-ów.

14. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  15. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    My już wiemy, że Ty tylko patrzysz na grafikę ;) I ja Ci mówię, że zainwestuj w PC bo na Xboxie czy PS3 nigdy nie osiągniesz takiej jak na Piecyku ;)

@UP:

Zobaczymy jak wyjdzie już gierka ;) Boję się, że będzie ładna pikseloza itp (w Forzie było podobnie)

16. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    każdy kto mnie trochę zna to wie co wybrałem :p
    i chyba jako jedyny to wybrałem , nie wiem jak wy miałem 3 xboxy żaden się nie popsuł każdy dawał wiele radości ;P

17. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Przepraszam ale muszę tu użyć pewnego określenia *****! Ludzie nie nauczycie się? Jeden woli truskawki a drugi woli maliny, nie przekonasz człowieka który uwielbia maliny a nie lubi truskawek żeby zaczął jeść truskawki bo są lepsze według niego. Tworzycie następne po****** tematy "Xbox 360 vs PS3" i się kłócicie jak debile.
    Ja na swój przykład miałem xbox-a sprzedałem go i kupiłem PS3, ale długo się tym PS3 nie nacieszyłem ponieważ wolałem Xbox-a i z powrotem do niego wróciłem i jestem zadowolony.
    Więc proszę was nie zakładajcie następnych bez sensownych tematów, jak już wyżej napisałem jeden woli maliny drugi truskawki.
    Pozdrawiam

18. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Forza od razu zapowiadała się słabo graficznie. Ale nie myślałem ,że aż tak słabo będą wyglądały kokpity. Nie oszukując się PS3 jest silniejsza graficznie. Proszę nie pisać ,że grafa ma małe znaczenie bo idąc takim tokiem myślenia wygrywa PS2 ze swoją ilością gier.

19. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale przede wszystkim liczy się grywalność ;) Ładna grafika nie zrekompensuje tego jak jest słaba gra....

Po prostu kolega Ghost na każdym kroku podkreśla, że dla niego sie liczy praktycznie tylko grafa....

20. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po co zakładać takie głupie tematy??!!!

21. paulx360

paulx360 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: