1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X LINK KAI- Nie widze graczy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez borysziom, Wrzesień 7, 2010.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam następujący problem, grałem już kilka razy ale najczęściej jak wchodze w pokuj gdzie jest przykładowo 23 graczy, widzi tylko 11. Hosta najczęściej nie widzi. Pingi mam dobre

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. Serwer xlink montreal często się "odświeża" czyli tak jakby uruchamia na nowo, przez to Ci co wczesniej podłączyli się do serwera nadal są, ale ich nie widać. Częsty błąd xlink, nic z tym nie zrobisz.
    2. Jakie masz pingi do graczy na xlinku ?

4. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    :)

do polskich graczy po 25 srednio ale z azdnym innym krajem nie moge sie juz polaczyc, a np w halo reach wyskakuje ze cos mam nie kompatybilne i lipa, raz z polska sie polaczylem to mi jeszcze cos lepszego wyskoczylo, ze nie mam dysku i nie pogram, co jest bez sensu bo uzywam pena 16gb i gre mialem na nim :(

Moze jest cos lepszego niz xlink ? jakas wiekrza siec bo ta jest dosc mala?

Wczytywanie...

Poleć forum