1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-Men: Destiny - opinie

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Grudzień 8, 2011.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm dziwię się, że nie ma w dziale "gry" topicu o tej grze.. Szukałem pod X-men oraz X men i nici.

Dobra przejdźmy do sprawy.

Więc tak na wstępie napiszę, iż przeszedłem ją wszystkimi dostępnymi postaciami. W grze mamy do wyboru "aż" trzy postacie. Kobietę (Japonkę czy coś, te klimaty chociaż :)) i dwóch panów, jeden bardziej napakowany (blondynek), a drugi po prostu urzeźbiony.
    Opis postaci taki na kolanie.. Ale zbytnio ważne to nie jest. W grze na samym początku po widowiskowej cut scence mamy do wyboru jedną z 3 głównych super mocy naszego herosa. Więc wybierając np. kobietę możemy zdecydować się na to by jej ręce przybierały postać kamienia podczas ataku.. bądź inny super współczynnik (z podanych 3).

Grafika:
    Grafika nie stoi zbytnio na super kozackim poziomie. Ale w takim slasherku typu przejdź od A do Z pokonując wszystkich na swojej drodze + zrób jakieś challenge(misje) zbytnio nie przeszkadza. Lecz nie spotkałem się z jakimś pięknym krajobrazem czy coś w tym rodzaju. Ogólnie twórcy zdecydowali się głównie na pokazanie nam zniszczonego/niszczonego miasta. Co jest troszkę cieniutkie w porównaniu do innych gier. Gdzie mamy różne lokacje itp itd.

Postacie:
    Jak pisałem na wstępie gracz może wybrać jedną postać z podanych trzech. Niestety nie mamy najmniejszego wpływu na to jak ma wyglądać i co gorsze nie możemy sobie stworzyć postaci od zera (typu creat you own Sim). Nie możemy także posiadać takich ataków jak "laser Scotta - cyklop - czy jak mu tam, szpon Wolverina, telekineza itp itd".. W grze napotykamy na znane nam postacie z komiksów/filmów Magneto, Nightcrawler, Mystiq itd.

Fabuła:
    Z tym to już znacznie gorzej, strasznie kuluje. I od samego początku można się domyślić o co chodzi i jak się sprawy potoczą. Gra zakłada, iż gracz może dołączyć do "bractwa - Magneto" bądź "X-menów". Chociaż nie ma to najmniejszego wpływu na dalsze postępowanie w fabule, jedynie co możemy wtedy wykonać inne misje poboczne. A wszystkie misje poboczne tyczą się jednej zasady: zabij ileś tam przeciwników, zniszcz coś w czasie.. - cieniutko. Jak już wspomniałem gra miała ukierunkować gracze czy chce pójść dobrą ścieżką czy złą. Lecz niestety jest to tu zrobione na szybciora i nieskutecznie. Jedynie co to filmik końcowe też jest inny dla Xmenów jak i dla Bractwa. Grając w Bractwie gracz powinien gdzieś ukazać okrucieństwo itp itd lecz takiego czegoś tu nie ma.

Suma sumaru:
    Gra jest zdecydowanie gorsza niż "dobra". Przeszedłem ją trzema postaciami i zawsze inną super mocą i jakoś czułem że mordowałem się by przejść ją wszystkimi postaciami. Ogólnie odkrywanie unowocześnień jest miłe. Ale kto chce non stop za każdym razem przechodzić jedno i to samo nie ważne jaką frakcję wybierając zawsze gra wygląda tak samo? Po przejściu 2 postacią na prawdę robi to się już nudne..

Gra może nabrała by trochę tępa jakby miała jakieś fajne cutscenki wykańczania przeciwników itp itd (nie mówię o bosach). Na marginesie bosów też jest mało.. Znikoma ilość..

Ocena:
    Kolejna gra niby o Xmenach, nie dorasta do pięt „X-Men Origins: Wolverine”. Ma wiele minusów.

4/10 - raczej po przejściu jej wszystkimi sposobami jak to możliwe, postaciami itd. Nie wrócę już do niej nigdy.

Wczytywanie...

Poleć forum