1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X-men origins

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez S_X, Maj 2, 2009.

1. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam taki problem. Utknalem w misji co skacze sie po takich murkach. Jakies scieki to sa czy tama wodospadu :). A w drugim planie lata helikopter. Na poczatku oczywiscie udaje mi sie przeskoczyc bo koles jest po drugiej stronie, ale dalej jest gorzej. Skace na srodek pozniej murek sie rozwala i zeskakuje troche nizej. Pozniej wlasnie nie wiem co robic. Jak chce przeskoczyc dalej to mi sie lapie rekami i heliopter mnie zwala. Na helikopter tez sie rzucic nie chce wiec kiszka po calosci. Jak juz ktos tu doszedl to moze sie podzielic jak przejsc :) z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    użyj lunge RB + LB o ile dobrze pamietam i uda sie robić ogromne skoki na oddalone cele,

ja utkwiłem w misji spillway na końcu , gdzie tunel zalewa woda , nie wiem co zrobić aby stamtąd uciec, jak ktos wie niech dopomoże !!!

4. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Poprostu musisz biec przed siebie, a jak zobaczysz przed sobą ciężarówki to wtedy skaczesz na pierwszego lepszego żołnierza, który na nich stoi (RB +LB).

5. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    :D Miałem identyczny problem 1h temu i już chciałem pytać na forum . To jest banalnie proste wystarczy jak będziesz przy tym drugim wodospadzie zrobić podwójny skok , bo jak robisz tylko jeden skok to spada momentalnie i koniec gry a jak zrobisz podwójny to wskoczy na ten murek po środku i wtedy skaczesz jeszcze raz szybko bo zacznie się zsuwać .

Jak pomogłem daj znać.

6. mc55

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg

ale jak uciekać przed zalewająca tunel wodą ??

a z ciekawości jaki macie level (u mnie na razie 10) na tym etapie gry i czy ktoś się orientuje jesli dam restart misiion to skasują mi się skills i level oraz znaloziene mutagens , albo będę mógł sobie podbić umiejętności w ten sposób ?

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Juz ci kolega napisał wyzej :
    "Poprostu musisz biec przed siebie, a jak zobaczysz przed sobą ciężarówki to wtedy skaczesz na pierwszego lepszego żołnierza, który na nich stoi (RB +LB). "

Ja mam chyba 20 level i jestem w misiji z windami i teleportami.

8. eXcellent

eXcellent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    ja mam taki mały problem w tym bodajze labolatorium, koles stioji z prawej strony platformy tak sporo nad ziemia i nie mam pojecia jak go dorwac , po obu stronach są takie jakby klatki czy coś pomoze ktośz tym momentem ?

9. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    on strzela rakietami???
    musisz te rakiety odbic w jego kierunku (LT bodajze)

10. eXcellent

eXcellent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    faktycznie nie wpadlem na to zeby poprostu nacislan lt przed uderzeniem heh dzieki wielkie :)

11. mc55

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    dzieki , faktycznie to było banalne a ja kombinowałem , ale teraz zablokowałem sie w miejscu z trzema posagami które otwierają podesty po których trzeba pzeskakiwać, czy z tego drugiego trzeba szybko przeskoczyć na ten drewniany pomost bo jakoś mi się nie udaje,a do trzeciego posagu jest za daleko ??

12. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tutaj tez sie klania double jump. krecisz kolkiem do oporu 3 posagi sie wysuwaja
    na pierwszy normanie wskoczysz na 2 tez raczej na 3 juz double jumo musisz kliknac a pozniej to juz szybko RB+LB na goscia i przeszedłes :)

13. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja mam zupelnie inny problem jestem w misji w dzungli ale juz tej drugiej po laboratorium i mianowicie mam problem doszedlem juz do pierwszej wierzy wspinam sie po linie do gory na 1szym pietrze sa maczetwocy rozwalam ich. che wspiac sie dalej tak mi pokazuje gra ze mam isc wyrzej i zeczywiscie jest kolejne pietro, ale tu niestety problem nie moge sie wspiac nie wiem co jest grane wyglada jakby gałąź dzewa mi przeszkadzała nie wiem czy to błąd gry czy cos trzeba zrobic?

14. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dalej wspinaj się po zewnętrznej stronie wieży. Jeśli nie wiesz w którym miejscu, skorzystaj z 'feral sense' (góra na 'krzyżyku').

15. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Witam, właśnie przeszedłem grę, ale potrzebuje pomocy przy paru Achievementach:

1. Jak i gdzie moża najłatwiej wykonać "Hot Potato", chodzi o to żeby podpalić 20 przeciwników?
    2. Gdzie jest miejsce które zaliczy achievementa "Wow"?
    3. O co chodzi w "Threading the Needle" - Flew through the O ring in the Sentinel Boss Battle?

16. capone

capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. W dżungli jest pare miejsc, gdzie atakuje cie machete champion, poczekaj aż cię podjara i atakuj innych przeciwników i powtarzaj czekpojnty

2. Wow jest w 1 chapterze zobacz se na youtube (;

3. Gdy walczysz z tym dupnym robotem bosem on ucieka w powietrze i jest cutscena, że Wolverine wskoczył na niego i leci na nim i później musisz lecieć za nim uważając na odpadające blachy z niego i po pierwszym ataku znów będziesz leciał i tak odpadnie taki krążek i masz przez niego przelecieć (;

Ja np. nie wiem gdzie mam wykonać ten atak w powietrzu i zabić 6 przeciwnków :/ Próbowałem w 1 chapterze przy tym moście, ale zawsze 1 przeciwnik przeżyje :/ Zdobył ktoś te osiągnięcie i pochwali się gdzie je zrobił ?

17. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    witam ja wczoraj utknąłem na misji the village zaraz po tym jak pokonujesz tego gostka z ta świecącą pałka :) zabijam tego kamiennego stwora, kręcę pierwsza korbą wchodzę w ten tunel gdzie jest ta platforma. kręcę druga korbą platforma podjeżdża w gore i co dalej ???? nie mogę z niej chyba nigdzie skoczyć. co prawda nie męczyłem tego wczoraj za długo ale jakoś nie mam pomysłu, może coś podpowiecie ???

18. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam niestety problem w walce Sentinelem, tzn w tej fazie gdzie sie walczy w powietrzu, a mianowicie wtedy kiedy ten taki zółty trojkat trzeba oderwać, niby wystarczy wciskac czerwony ale juz probowalem z godzine i nie udaje mi sie ;/ caly czas jak juz ma to prawie oderwac to w tym momencie mnie straca laserem z oczu, z tego co czytalem na zagranicznych forach to trche ludzi tez ma z tym problem. Moze jakies wskazowki od tych co przeszli juz to? :D

19. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    trzeba napier....lac i tyle jak zrobiłem to za 3 razem. położyłem pada na biurku i waliłem kciukiem i się udało :) ale słyszałem ze maja ludzie z tym problem łyżką podobno to robią polecam lekturę forum na uncaged.com :)

20. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hehe polozylem pada na biurku i napierdzielalem ile wlezie i sie udalo :D dziekli

21. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raczej chyba tu nie chodzi o szybkosc tylko wyczucie kiedy naciskac. Nie wiem czy to nie jest zalezne od tego "B" co miga, ale jak napierdzielalaem szybko to sie nie udawala a raz tak na spokojnie i bez problemu wyrwal to dziadostwo. Tak ze moze poproboj bez wpadania w szal :)

Wczytywanie...

Poleć forum