X-Morph: Defense. Data premiery, gameplay, wsparcie PlayStation 4 Pro i cena polskiej produkcji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


O X-Morph: Defense pisałem na portalu kilkukrotnie, ale w końcu mogę zaprezentować ostateczne szczegóły. Exor Studios jest gotowe do przedstawienia konkretów, bo w grę zagramy jeszcze w tym miesiącu.

X-Morph: Defense to intrygująca produkcja od polskiego EXOR Studios, która charakteryzuje się nietypowym połączeniem gatunków. Jest to tak naprawdę klasyczny tower defence połączony z twin-strick shooterem.


Gra jednak od pierwszych materiałów zapowiada dynamiczną i przyjemną dla oka rozgrywkę, dzięki której wielu graczy interesuje się tytułem. Ja również należę do tego zacnego grona i właśnie z przyjemnością prezentuje szczegóły dotyczące premiery.

X-Morph: Defense trafi na cyfrowe półki sklepowe dokładnie 30 sierpnia. W tym dniu debiut odbędzie się na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC), a zainteresowani powinni przygotować 69,99 zł.

Studio potwierdziło wsparcie dla PlayStation 4 Pro. Nawet w kooperacyjnej rozgrywce na jednym ekranie, w trakcie której maksymalnie dwóch graczy zmierzy się z hordą oponentów, X-Morph: Defense będzie śmigać w „solidnych” 60 klatkach na sekundę. Twórcy obiecują tę jakość nawet podczas najtrudniejszych pojedynków.

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszeliście o propozycji EXOR Studios, to zapoznajcie się z poniższym materiałem. Film odpowie na większość pytań.


 

Do góry Bottom