1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X + NFS:HP = Patche czy nowe oprogramowanie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xanduri, Wrzesień 19, 2011.

1. xanduri

xanduri Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Zacznę od tego że nie jestem żadnym specjalistą od xboxów, prywatnie mam ps3 ale ostatnio naszła mnie ochota na testowanie X'a więc pożyczyłem 360 w Wersji Elite z Kinnektem. Mam problem z grą Need For Speed Hot Pursuit, mam nadzieję że pomożecie bo ja już sam niewiem co mogę zrobić aby uruchomić tą grę. Nagrałem go dzisiaj według poradnika na waszej stronie, cały proces przeszedł poprawnie i po włożeniu płyty do napędu konsola ją rozpoznaje. Na początku zabrałem się za instalację bo niechcę męczyć napędu graniem i tak już chodzi jak suszarka :p jednak po uruchomieniu gry widnieje tylko czarny ekran i nic się nie dzieje, mogę jedynie poszperać w podręcznym menu bądź wyłączyć konsolę. Wiem że gra to "AP25" (niemam pojęcia co to wogóle znaczy) wyczytałem że można spróbować patchować obraz płyty bądź posiadać najnowszego LT+ v1.91. Szukając dalej wyczytałem że konsola posiada stare oprogramowanie które może uniemożliwić uruchomienie tej gry.
    Wersja oprogramowania na mojej konsoli to: 2.0.12625.0
    Chciałbym spróbować wgrać nowsze oprogramowanie bo nawet jeśli spatchowałbym obraz płyty to musiałbym to zapewne robić przy każdej innej nowej grze pozatym główny właściciel były zapewne zadowolony i w tym momencie pojawia się pytanie, jak poprawnie zaktualizować oprogramowanie nie znając się kompletnie na tym?.
    Niemam pojęcia jak konsola była przerabiana i co za pliki były do niej wgrywane w przeszłości. Xbox tak jak pisałem jest w edycji Elite z dyskiem 120 gb.
    Próbowałem dowiedzieć się z postów na tym forum co za napęd ma ale bez rozkręcania go mogę powiedzieć tylko tyle że jest to : BENQ VAD6038 bądź Philips & Lite-on DG-16D2S. Żadnych innych danych nieznam.
    Ok więc od czego mam zacząć? aby nie zniszczyć konsoli.

PS: jako taki mały bonus mogę dodać że jako posiadacz PS3, 2gi raz gdybym miał kupić konsolę to wybrałbym X'a nie ze względu piracenie bo tego nierobię na playce i niemiałbym zamiaru robić na X (za bardzo cenię rozgrywkę online) lecz ze względu na jakość grafiki. Posiadam Ekran HD Ready (1366x768) i gry w 720p z playki wyglądają raczej kiepsko ze względu braku anti aliasingów w porównianiu z 720p z X'a.
    Pozdrawiam i liczę na skuteczną pomoc. Mateusz

PS2: Fak, znalazłem post pod swoim o częściowym rozwiązaniu mojego problemu, przepraszam ale gapa ze mnie a postu niemogę już usunąć i dopisać się do tamego...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak że wiesz już że skoro to pożyczona konsola to nie ma co przy niej kombinować : )

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    ehh

Wczytywanie...

Poleć forum