X rocker, folet muzyczny :)

Fydrych

Użytkownik
Użytkownik
Halo, witam wszystkich tłumnie tutaj zgromadzonych. I mam zapytanie do Was :) Czy ktoś z Was posiada takowy fotel? NOWOŚĆ!! X ROCKER FOTEL MUZYCZNY 2.1 DOSKONAŁY! (565197264) - Aukcje internetowe Allegro
Jeśli ktoś ma, to czy jest zadowolony? :) dzieki z gory za odpowiedź :)
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Widziałem, siedziałem, grałem... Nie mam i mieć nie będę bo moim zdaniem nie jest warte tych 200zł.

Ja gram na: RODZINNY FOTEL MEGA SAKO ! PUFA GRATIS! ECOPUF (565639668) - Aukcje internetowe Allegro i powiem szczerze, że w życiu bym się na żaden inny fotel nie zamienił.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Kurde gdzieś kupować nie wiadomo co, żeby grać ;p Ja gram na w miarę zwykłym fotelu i jest ok ;)
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
No ja nie kupiłem tego do gier, tylko do "salonu" - duży pokój w którym się siedzi i jest duży TV, więc jeśli chcę grać sam lub ze znajomymi, to siadamy na tych fotelach... jest bosko :)

Ale domyślam się, że wypowiedź "Voodoo199" skierowana była do autora 1 posta :D
 

Fydrych

Użytkownik
Użytkownik
dzieki za odp :) tak się tylko z ciekawości pytałem :)
@CwK Bialy: i jak odczucia? wygodny? dobra jakość głośników? I czy ten subwoofer to tylko z nazwy, czy naprawde czuć go po plecach?
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Ja go nie odczułem ;P
Co do wygody, to średnia... po godzinie gry bolały mnie plecy. Głośniki przy mocy 80% grają strasznie.
Ja osobiście nie polecam.
 
K

KikU PL

Guest
A czy te fotele Sako są faktycznie takie wygodne?
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
No ja jestem niesamowicie zadowolony. Dopasowują się do każdego. Siadasz jak chcesz. Masz ochotę leżeć? Proszę... Masz ochotę siedzieć pod kątem 90st.? Proszę... Siedzisz tak jak chcesz :) Przy tym są miłe w dotyku i ekologiczne :)
 

satinav

Użytkownik
Użytkownik
ten fotel jest dla osob ktore nie maja na co wydawac pieniedzy :) albo lubia gadzety :) co to moze byc za fotel za 200zl i jeszcze z glosnikamii??!! :) bezsensu...
 

Doom3d

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem, i miałem ochotę nawet kupić jednak z powodu wielkości pokoju i rozmieszczenia xbox'a i Tv nie miał byn na niego miejsca. Za to ta "pucha" co CwK Biay poleca IMO jest lepszym rozwiązaniem, chociaż by jeszcze dlatego ,że za te 200 nie spodziewał bym się jakiegos rewelacyjnego nagłośnienia.
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja mam coś takiego.. ODJECHANY FOTEL FATTY Z PUFĄ! ORYGINALNY 2XL (571005801) - Aukcje internetowe Allegro to to samo co sako ale z innej firmy .. mam jedną w domu ale w innym pokoju niż konsolę .. , ale u mojej dziewczyny grałem na takiej pufie jak byłem u niej z konsolą;] i powiem tak.. chciałbym mieć w swoim pokoju miejsce na tą pufę bo naprawdę gra się na niej niesamowicie !! !! !! jest bardzo wygodna ponieważ siedząć na niej cała powieszania ciała ma styczność z pufą.. nic nie boli , nic nie meczy, naprawdę polecam każdemu ;)) .. no i tak jak napisał ktoś wyżej.. chcesz . leżysz ! chcesz siedzisz !! jak ci się tylko podoba ! aaa i dodam tylko że niejedną noc po imprezie na niej przespałem :D jest poprostu super
 

Do góry Bottom