X

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fafusnyy

Użytkownik
Użytkownik
Czy oryginalne gry z x'a jedynki pójdą na przerobionym (tj. brak dostępu do neta) X360?
 

Dimol

Użytkownik
Użytkownik
Coś mi się obiło o uszy, że trzeba ściągnąć jakiś emulator z XBL, żeby kompatybilne gry z 'jedynki' działały.
 

ROPumpkin10

Użytkownik
Użytkownik
Musisz kupic PS3 ... SZUKAJ !!!

// Poleciał WARN za takie bezsensowne spamowanie....

#jakubkameleon
 

fafusnyy

Użytkownik
Użytkownik
Z ps3 sie wypchaj. Nie pomagasz takimi tekstami. Piszę temat, bo spotkałem się z różnymi wersjami i nie wiem która jest prawdziwa.
 

slonik

Użytkownik
Użytkownik
do niektorych tytulow podobno jest wymagana jakas aktualizacja do tego calego emulowania i chyba mozna ja tylko pobrac przez xbox livea ale reki nie dam sobie uciac
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trzeba miec hdd na nim jest emulator

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

fafusnyy

Użytkownik
Użytkownik
Ale czy nawet gdy kupie ORYGINALNĄ grę na Xbox1 to emulator i tak muszę mieć?? jak go wgrać skoro nie będzie go na płycie z grą??
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
pobierz z live. w zasadzie sam sie pobierze.
 

fafusnyy

Użytkownik
Użytkownik
najpierw przeczytaj cały temat a potem sie wypowiadaj...xbox jest PRZEROBIONY!!!!! PRZE-RO-BIO-NY
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Emulator musisz mieć, jest za darmo od m$, kiedyś był tak, że się to ściągało osobno i instalowało, teraz nie wiem jak to jest, ale chyba już jest wbudowany w nowsze dashe.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
najpierw przeczytaj cały temat a potem sie wypowiadaj...xbox jest PRZEROBIONY!!!!! PRZE-RO-BIO-NY
no i?

// No i jeszcze jeden taki nic nie wnoszący post i poleci WARN, chłopak pisze że przerobił i nie podpina do live proste...

#jakubkameleon


to nagraj mu na plyte emulator. bo jezeli dashe go nie zawierają. to go nie bedzie mial. warn? nie pierwszy nie ostatni. proste.

Diablique
 

fafusnyy

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, dziękuję Wam, tym którzy pomogli.

temat do zamknięcia/wywalenia
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom