1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X1 podłączenie drugiego pada.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RamonVeqa, Październik 17, 2014.

1. RamonVeqa

RamonVeqa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Mam pytanie jak skalibrować drugiego pada w X box One. W 360 było to o tyle proste że naciskało się dwa guziki jeden na padzie drugi na konsoli i nie było problemu...
    Tutaj znalazłem tylko przycisk na padzie... na konsoli wciskałem ten którym się też włącza i nic to nie daję i już nie mam pomysłów...

Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Po lewej stronie konsoli z boku masz przycisk do parowania pada. Takie przedłużenie klapki od płyt.

Wczytywanie...

Poleć forum