1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X1 Problem z fifą 15 instalacja.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RamonVeqa, Październik 16, 2014.

1. RamonVeqa

RamonVeqa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Na wstępie sorry bo może źle temat nazwałem albo inaczej ale jestem tu pierwszy raz i myślę że mam czas się nauczyć ;)

Mój problem polega na tym że wczoraj kupiłem X Boxa One z dwoma grami co się je ściąga z neta (Fifa 15,Forza) i jak wczoraj załączyłem ściąganie Fify to wszystko szło gładko ale ściągało się dość długo musiałem wyłączyć konsolę bo musiałem wyjść. Dziś włączyłem ją ponownie i mam od 2,5 h 58% postępu instalacji i nie wiem czy to tak się ściąga czy się zacieło czy coś popsułem... Neta mam dość dobrego bo mam 14 mega na łączy (sprawdzane różnymi speed testami) możecie mi jakoś pomóc bo trochę się denerwuję że coś się popsuło...;/

Dzięki z góry i pozdrawiam.
    Ramon

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ogólnie to gra troszkę waży i może dlatego tak długo. Żeby było szybciej możesz podpiąć konsole kablem do routera a nie przez WIFI.
    Wejdź w opcje gry i zobacz czy możesz kontynuowac pobieranie, być może że nie masz ustawionego automatycznego logowania jak włączysz konsolę i dlatego fifa np się nie pobiera tylko stoi w miejscu- jednak nie wiem na ile jedno jest zależne od drugiego.
    Zawsze gdy ściągam grę to konsolę zostawiam włączoną ona i tak sama się potem wyłączy.

4. RamonVeqa

RamonVeqa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok super dzięki za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanie jak zakładałem nowe konto to wpisałem sobie login jaki ma być a mam inny jakiś taki dziwny jest możliwość zmiany go bez płatności bądź tych punktów co się kupuję ??

Ps. Sorry że tak precyzuję pytania ale jestem kompletnym nowicjueszem z X1 i nie ogarniam tego jeszcze za bardzo.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum