1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X1 stream na pc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sekal, Maj 1, 2016.

1. sekal

sekal Xbox One Xbox One Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Bawił się ktoś w stream rozgrywki z x1 na pc z win10 (gra zdalna), potrzebuję praktycznych informacji na jakim sprzęcie jak to działało (płynność opóźnienia etc), czy na biednych sprzętach spełniające minimum podane przez MS (2gb ram, procek 1,5ghz) jest to rzeczywiście grywalne czy do komfortowego grania potrzeba nieco lepsze bebechy.

pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Core2Duo 2,0Ghz, 3GB RAM - Grywalne do jakości wysokiej, na bardzo wysokiej wyczuwalne opóźnienia. Choć może to też wina połączenia WiFi, bo procesor nie chodzi wtedy na 100%.
    Wysłano z Lumia 920

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113

U mnie działa słabo liczne artefakty obrazu i przycinający się dźwięk. Komputer z wyższej półki a router to huawei B593s-22

PS. Co dziwne stream z ps4 działa elegancko na maksymalnych ustawieniach jakości.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kiepski router do streamowania, jeśli nie jest wstanie przesyłać na pc

Wysłane z mojego Honor 7.

6. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jak wyjaśnisz to że stream z PS4 działa bez problemowo ?

7. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po wifi streamujesz? Przy takiej forzie brało ponad 15 Mb/s, więc może ci brakować czasem prędkości.

8. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przede wszystkim to aby były jak najmniejsze lagi i opóźnienia to najlepiej aby konsola i PC były podpięte lanem. U mnie poszło na lapka wszystkie zielone ptaszki (odnośnie jakości) a jakiegoś szalu to nie robi bo procek i7 4500 po 2,4 GHz Ram 4 GB i karta GeFOrce GT740M .

Przy internecie z oragne.

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ja tylko jako ciekawostkę podam-
    lapek samsung sa11, czyli biedny średniak lata temu. :D
    z ciekawości kiedyś minecrafta streamowałem. działać, działało. ale z dźwiękiem nie do końca było ok, obraz nawet przyzwoity.
    podkreślam, z czystej ciekawości to zrobiłem, i tak potem win10 wywaliłem. :D
    aha, to były same poczatki, chyba nawet przez ten program preview.
    core2duo 2GHz, 3GB RAM, GeForce9200M GS :D

10. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Testowałem streem na tablet kiano intelect x1 po wi fi i tylko w forza 6 widać artefakty czasem inne gry spoko. To samo streem ze steam , daje radę po wifi. Transfer na wifi mam w okolicach 20 mbit czasem więcej do 30 . Router funbox tepsy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Prędkość naszego internetu w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia bo dane nie wychodzą poza obieg naszej sieci domowej, ważna tu jest klasa modemu oraz pc na jakim chcemy uzyskać obraz, dla porównania u mnie wygląda to tak jak na załączonym zdjeciu, a prędkość mojego netu to 25 na 1, przy transmisji w najwyższej jakości nie mam problemów Bez tytułu.png

12. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Po spięciu PC <> Router <> XO kablami z obrazem i dźwiękiem jest dobrze ale niezależnie od jakości mam około 1s laga, niby to tylko jedna sekunda ale w grach głównym czynnikiem jest refleks.

13. sekal

sekal Xbox One Xbox One Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O właśnie o takie sprzęty mi chodziło (tablety, hybrydy, słabsze netbooki na atomie).
    Powiedz proszę jeszcze czy granie na ekranie 10 cali (w przypadku kiedy np ktoś korzysta z tv) jest jakkolwiek przyjemne czy jest to raczej masochizm?
    Jakie tytuły testowałeś poza forza 6?
    Jakieś zastrzeżenia, uwagi odnośnie streamu na takie urządzenie (np jakieś problemy software'owe)?
    edit
    na jakiej jakości streamowałeś grę do tego urządzenia?

pozdr.

14. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Streemowalem na normal i na low , szczerze na 10 calach nie widać różnicy w jakości więc stawiałem na to żeby nie było przyczynek i jechałem na low. Grałem głównie w diablo 3, gears of war, aliena , tomb raidera i daje radę pomimo 10" spokojnie da się grać, a ze Steama to głównie wiedzmina 3. Problemów softwerowych żadnych nie było, ot prosta konfiguracja aplikacji xbox w Windows i tyle, jak zajęty tv w moim przypadku się sprawdza i 10" nie przeszkadza, ale ja tam może mało wymagający jestem ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum