1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X1 Venom X

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Liquid79, Wrzesień 16, 2014.

1. Liquid79

Liquid79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    znalazłem na allegro takie coś:
    Venom X - Xbox One,Xbox360,PC (4606200385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy ktoś może ma albo testował to "coś"? Jeśli tak to jakie odczucia? Czy wrażenie jest takie jakbym grał na PC, czy raczej jest to bubel który kosztuje prawie 500 zł i szkoda na niego czasu...

Pozdrawiam.

Jeśli mogę prosić Moderatorów o przeniesienie do sekcji Xbox One :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rithien

rithien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. domix07

domix07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodatkowo, gdyby ktoś posiadał informacje, gdzie są dostępne na magazynie do sprzedaży byłoby super. Znalazłem w 2 miejscach, ale czekają na dostawę.

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Bezpośrednim przedstawicielem jest Artur z games-box i z tego co wiem ma na stanie

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum