1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 250GB Slim - zawieszanie, resetwoanie się, przegrzewanie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ulan, Marzec 22, 2012.

1. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Witam. Mam taki problem ze swoim Slimem. Swojego czasu stał pionowo (i to długo zanim zaczęły mi się dziać z nim cyrki). Zaczęło się niewinnie bo po aktualizacji nowego dasha zaczął mi się zawieszać średnio dwa razy w tygodniu i różnie raz po 1h grania a raz po 7h grania. Pewno razu zapaliła mi się czerwona dioda i wyskoczył komunikat o złym chłodzeniu (konsola była zimna dopiero co zaczynałem grać). Wyłączyłem odczekałem chwilę i włączyłem i komunikat już się nie powtórzył. Gdzieś wyczytałem że zalecane dla X jest żeby leżał poziomo no to go położyłem. Konsola leży od jakiegoś czasu i tak: problem z zawieszaniem nie ustał ale zwiększyła się częstotliwość zawieszania (ostatnimi czasy gram tylko w BF3 po sieci i często mi się gra wiesza - podobno dużo ludzi ma z tym problem). Wczoraj natomiast grając w GOW3 konsola mi się zresetowała i przy uruchamianiu na logo X360 lub w trakcie logowania ponownie się resetowała i tak w kółko (taka niekończąca się opowieść ciągły reset) gdy już się uruchomiła (po wyłączeniu jej i odłączeniu kabli i ponownym podłączeniu ich) odpaliłem ponownie GOW3 (dodam że są zainstalowane na dysku) zresetowała się ponownie. Gdy konsolę ponownie uruchomiłem odpaliłem inną grę (z dysku) i wszystko było ok i gdy wróciłem do gry w GOW3 wszystko było ok zero resetów, przycięć. Pyta od GOW3 jest czysta zero rysek. Nie wiem dlaczego mi się ta konsola resetuje. Nie ma problemu z wentylacją ponieważ ma wolna przestrzeń dookoła siebie.

Dodam że konsola nie jest przerobiona

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dokładnie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    dziwne, pierwszy raz o takim czymś słyszę. Spróbuj oczyścić pamięć podręczna konsoli. Dużo masz gier zainstalowanych na dysku?
    Napisz o tym problemie do M$ i zobaczysz co dalej.

6. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Mam wolnego 60GB z 250GB. Chyba będę musiał to zrobić jak nie pomoże czyszczenie pamięci.

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    zimne luty pod GPU/CPU lub RAMami. Reklamuj w MS w ramach gwarancji

8. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Wyczyszczę pamięć podręczną i jeszcze przeboleje do świąt i po świętach wyślę na gwarancję no i poczekam co mi MS odpisze.

9. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mialem to samo tylko na RGH konsola za bardzo sie nagrzewa i rasetuje i tak w kolo. U mnie pomogla edycja nand i zmiana temp. No ale ty nie masz RGH wiec raczej gwarancja.

Wyslano z HTC DESIRE Z

10. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ja w swoim Slimie zauważyłem że jak mam zajęte więcej niż 100 GB (posiadam dysk 250GB) to konsola czasami w trakcie grania lekko ścina. Może to wina dysku, chociaż jest oryginalny jak reszta sprzętu
    i gier.

Wczytywanie...

Poleć forum