1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 4GB Slim zawiesza się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buldi, Październik 4, 2012.

1. Buldi

Buldi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.
    Pierwszy post i od razu problem. Otóż 13 Września tego roku zakupiłem w MediaMarkt konsolkę: Xbox 360 Slim 4GB. Do dnia dzisiejszego wszystko było w porządku. Mianowicie, gram sobie w MaxPayne3 Przez neta i po około 2 godzinkach zawieszka... Myślę sobie "Kij tam może coś jednorazowo się ścięło" Restart konsoli i gram sobie dalej, po kolejnej godzince znów to samo... Nie mam pojęcia w czym problem. Jeśli ktoś wie o co chodzi to prosił bym o pomoc.

PS. Oczywiście Gra Oryginalna a konsola nie przerobiona, ale podpięty PenDrive Verbatim 16GB na którym są save z gier.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    przyczyn zwiech może być dużo. Zacznij po kolei eliminować potencjalne przyczyny. Odepnij net, wyczyść cache, przegraj save'y na pam wew. Jak dalej będzie sie wieszać to może byc problem z przegrzewaniem

Wczytywanie...