1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 a standardowy telewizor

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gajos007, Lipiec 27, 2008.

1. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo
    Szukałem przez google i na forum.podobnego wątku nie znalazłem więc pisze.
    Mam 26'' telewizor i konsolkę 360 elite przerobioną iex i mam problem bo każda gra jest rozciągnięta do panoramy,czyli czarne paski na dole i górze.czy można z tym jakoś sobie poradzić czy to jest zależne od gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Syno

Syno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Odp: X360 a standardowy telewizor

Mam TV 26 cali jakis stary (czasowo) :p i nie mam problemow z takimi rzeczami moze na TV masz cos ustawione bo chyba na konsoli takiego czegos nie ma w ustawieniach.

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

To zalezy od gry, czy obsluguje takze 4:3, wiekszosc wydawanych gier obsluguje tylko panorame. ;) Takze nic na to nie poradzisz.

5. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo

trochę szkoda bo najnowsze tytuły tylko panorama...chyba gta IV obsługuje 4:3 ... pozostaje kupić jakiegoś LCD :) dzięki za odpowiedź ;)

6. Santi

Santi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WRZ

ja mam zwykla kineskopowe 21 cali i np gta 4 idzie na 4:3 a taki AC leci panorama... wg mnie to jest wina tego ze niektore gry potrzebuja 60 PAL a inne dzialaja na 50 ;/ no tak pozostaje dobry LCD.. a teraz to juz tanie sa wiec looz. tez planuje kupno.

7. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk

Możesz przełączyć w menu konsoli w ustawieniach jest opcja wyświetlacz>format ekranu> i tam sobie przestawiasz panoramiczny albo normalny jak dasz panoramiczny to pasów nie będzie ale za to obraz będzie rozciągnięty.

8. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja gram na monitorze lcd 4:3 i przewaznie mam wlaczona opcje panoramicznego obrazu. Jakos to rozciaganie w pionie mi bardzo nie przeszkadza. Wazne ze mam wiekszy obraz i wiecej widac. Kiedys sobie moze wymienie monitor na 22 cale. W sumie takie najtansze Nec kosztuja juz 550zl

Wczytywanie...

Poleć forum