1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 a telewizor CRT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Magnum45, Marzec 12, 2010.

1. Magnum45

Magnum45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Planuję z rodzicami niedługo kupno Xboxa 360,i przeglądając sobie tematy po różnych stronach internetowych mam obawy,że obraz z gier X360 na tv CRT będą tak paskudne,że się nie da grać i mam takie wątpliwości czy kupić czy nie kupić(a monitora kupię sobie dopiero w wakacje)....

Nie chodzi mi o to,żebym miał jakość obrazu HD,1080p/i i inne takie blebleble.
    Tylko czy rzeczywiście gry na CRT wyglądają paskudnie czy są takie średnie?
    I co z pasami?Obraz jest ucięty trochę z góry i dołu,i czy widać na takim telewizorze "efekty odświerzania"(chodzi mi o te paski,co na kamerze\aparacie widać,gdy się skieruje do telewizora?)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kaslapek

kaslapek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gliwice
    na telewizorze crt jest słaba grafika, ale da się grać. ja np podlaczam zamiast kablem euro - uzywam kabla vga i podlaczam przez wejscie do pc i grafika jest super :)

4. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    obraz jest troszke gorszy o ile masz crt do 21" bo u mnie sprawdzilem na LCD na polaczeniu przez euro przy 32" to faktycznie jest taki jakby rozmaz i nie czytelnosc jesli chodzi o napisy to jest u mnie na 32" wiec na mniejszej rozdzielczosci nie powinno byc takich rozmyc ktos kiedys zakladal podobny temat i tam bylo porownanie obrazu i jesli chodzi o jakosc to na moje jest to okolo 20% gozej niz przez HD ale da sie grac bo przez pol roku gralem na euro i jakos dalem rade:)

5. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    wszystko zależy od rodzaju telewizora. Grałem kiedyś u znajomego na CRT i nie bylo aż tak źle :p

6. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja gram na crt z płaskim kineskopem 21 cali i jestem zadowolony ;)
    Też miałem takie obawy ,ale nie żałuję , kupiłem specjalnie kabel ,żeby w razie czego podłączać do monitora lcd , ale teraz nie widzę takiej potrzeby ,bo jest ok .

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Może to kwestia tego że gram na full hd 55'', ale jak widziałem obraz na crt to nie zbyt dobrze to wygląda.

8. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja również gram na CRT 21" i da się grać, obraz nie jest rozmazany. W grach, w których trzeba proporcje obrazu same się dostosowują. Gorzej się zrobi jak zobaczysz u kogoś jak ten Xbox wygląda na HD - wtedy pomarzysz o lepszym TV, ale jak się nie ma co się lubi... to się zazdrości innym.

9. Magnum45

Magnum45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cóż dzięki wszystkim za odpowiedź i rozwanie wątpliwosci.Czyli nie taki diabeł straszny,jak go malują.

Wczytywanie...

Poleć forum