1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 a Windows Mecia Center i Filmy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez birdos, Grudzień 20, 2008.

1. birdos

birdos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    Witam
    Otóż mam problem . Połączyłem się xboxem z WMC i wszytko okej wykryło cały dysk filmy i muzę, tylko jest jeden problem nie mogę odtwarzać filmów bo wyskakuje błąd że albo film jest uszkodzony lub brak kodeka natomiast jeśli zgram film na pendrive to film działabez zarzutu. Niewiem jaka jest tego przyczyna czy może ktoś się już spotkał z tym problemem? dokladnie chodzi mi o oglądanie filmów HD ale nawet divx nie działa z WMC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    JA mam natomiast inny problem. Chciałbym nadawac z windows media player 11 muzyczke i filmy na konsole, bo tak piszą na xbox.com, że można, ale nie mam w WMP opcji streaming... w zakładce bibloteka. Mam wersję 11 tegoż programu ale opcji ni ma...

4. birdos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    Czyli nikt nie potrafi mi pomóc, problem tkwi w tym że filmy full HD chciałem oglądać ale na pendrive nie mogę wrzucić większych plików niż 4GB a takie filmy często mają więcej a z windows media nie potrafię włączyć czy ktoś ma jakieś propozycje jak można odtwarzać takie filmy?

5. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    O ile mi wiadomo to pierwsze co to musisz sciagnac kodeki z xbox Live,a jesli wyskakuje ci komunikat ze film jest uszkodzony to pewnie tak jest albo przyczyna tego jest to ze twoja konsola nie mogac okreslic rodzaju pliku (brak jakiegos kodeka) klasyfikuje go jak uszkodzony.A jesli pobranie kodekow nie zda egzaminu to najprostrzym sposobem bedzie zakup PENA o wiekszej pojemnasci;] Bo przeciez z PENA wszystko ci dziala okej;]

6. birdos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    No ale jak już pisałem z pena działa a są to te same filmy więc czemu w wmc nie działają ? ?Kodeki mam ściągnięte bo jak pisze z pena działa więc nie do końca to potrafię zrozumieć a jak również pisałem nie da się na pena wrzucić większych plików niż 4GB a często filmy w HD mają więcej więc musi być jakieś inne rozwiązanie :(

7. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    To masz problem z konsola bo skoro z pena dziala wszystko normalnie a via WMC nie chce dzialac to cos masz z konsola albo aplikacja na kompie jest uszkodzona.Ale jesli chcesz to tutaj http://x360iso.org/showthread.php?t=6015&highlight=filmy Masz najprostrze rozwiazanie.W prawdzie nie HD ale moze w tym formacie konsola bedzie laskawa oczytac plik przez WMC:)

8. birdos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    Filmy mam już przerobione i no one działają w WMC w full HD ale nie dzialają mi divx chociaż na kompie działają i na xboxie jeśli je odtwarzam normalnie nie z WMC ale jeśli chce je odtworzyć w WMC to już wyskakuje błąd że brak kodeków lub plik uszkodzony

9. 0rafal0

0rafal0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam takie pytanie jak udostępnić filmy które mam na innej partycji niż
    c: users\ja\video ,Czy jest jakaś możliwość żeby xbox w mediach udostępnionych widział inne katalogi??
    pozdr.

10. birdos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    jest w opcjach na xboxie dodania nowych katalogów i dziala bez zarzutu :D

11. 0rafal0

0rafal0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm a mógł by ktoś napisać gdzie dokładnie się takowa opcja znajduje, bo przewaliłem całą konsole i nic nie znalazłem..

Wczytywanie...

Poleć forum