1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 bardzo rysuje plyty?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez azux, Grudzień 23, 2010.

1. azux

azux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, kupilem najnowszego x360 + kinect i 3 gry do tego. Zakupu dokonalem w sobote. Gralem w Adveture Kinect jeden raz przez okolo 20min. i mi tak zarysowalo plyte ze juz wogole nie dziala. Mam rowniez sports kinect i to samo sie stalo ale dopiero po 3 dniach. Co zrobic?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    to uważaj jak skaczesz! podczas gry nie wolno poruszać X'em (nawet szturchnąć czy wprowadzić w drgania) bo wypali koło na płycie. ale da się naprawić za ok.10zł

4. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    A mówiłem że Slimki nie sprawdzone i wadliwe, sam mam 2 z RROD. Oddaj na gwarancje jeśli masz, bo cos musi być nie tak z laserem. Sam nie otwieraj bo stracisz gwarancje.

5. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Trafił ci się wadliwy egzemplarz i tyle.

6. azux

azux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    probowalem oddac go na gwarancje i powiedzieli ze nie jest wadliwy a wlasnie jest to ze za bardzo skacze i mi wibruje dlatego ..
    Kamil a jak to naprawic za 10?

7. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Płyte oddać do czyszczenia.

Kamil - Skontaktuj się na PW, i sprawdź zdjęcie które dałem z Slimek moich skoro uważasz że ściemniam.

8. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Płytę musisz oddać do regeneracji. Wtedy może, a nie musi działać.

9. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie wywalaj kasy na regenerację. Ja miałem swoją grę też z takim kołem przez przechylenie Xboksa, dałem do regeneracji i nic nie pomogło. Były jeszcze większe rysy, takie jakby ktoś nią o kafelki szorował, a regenerowałem w profesjonalnym sklepie konsolowym i 15zł poszło się chędożyć.

Sprawdź, czy Xbox nie jest przechylony, czy stoi na równym podłożu. Oczywiście nie sprawdzaj czy masz podłogę równą, tylko czy stoi w poziomie. Nie możesz nią też poruszać, gdy płyta jest w napędzie. Może spróbuj na jakiejś g*wnianej płycie DVD, sprawdź czy Ci porysuje, jak porysuje, to oddaj na gwarancję.

10. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    wspolczuje! Kupic xboxa z kinnectem, ktory rysuje plyty. Ładny Ci prezent na swieta zrobil MS. Jeszcze nie chcą przyjąć na gwarancji. Śmiech na sali. I co... opłaca sie kupowac oryginaly i tracic przez te parówy 100-200zł za gre, bo xbox rysuje plyty a oni umywają ręce??? NIEEEEEE. Lepiej inwestowac w piraty, okradac microsoft, który Ciebie kolego elegancko orżnął i sie tego wypiera. Żałosne.

11. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    trzeba bylo kupić z dyskiem (albo dokupic dysk) i problemu by nie było!

12. DonPiwny

DonPiwny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Za przeproszeniem gó*no prawda ! Ja zapłaciłem za regeneracje Forza 3 (również po takim rysowaniu "cyrklem" po przechyleniu xboxa) i płyta przyszła czysta bez żadnej rysy i chodziła jak złoto :) A regeneracja była ostatnią deską ratunku. Dlatego warto wydać te 5-15zł i zregenerować płytę. A ciebie najwidoczniej nabili w butelkę :) Płyta po regeneracji u mnie nie miała rys

13. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tylko piszę to, co było w moim wypadku, spokojnie.

Ogólnie czytałem, że czasami zregeneruje, czasem nie. Płaci się zazwyczaj od 5zł w górę, w zależności od ilości nakładanych 'warstw' i można trochę kasy stracić. Najlepiej zanim dasz do regeneracji, to spytaj się czy są jakiekolwiek szanse na jej odratowanie, jeśli powiedzą że raczej nie, ale można spróbować to ja bym nie dawał, bo to strata kasy : )

Nie znasz się wogóle w tym temacie, więc radzę się niewypowiadać. Sam już napisał, że to przez wibracje.

14. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Może połóż xboxa w poziomie, będzie mniej drgał .

Wczytywanie...

Poleć forum