X360 czy PSP

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
Witam chciałbym sie Was poradzić.... niewiem co sobie kupic PSP czy X360 co mi radzicie jakie sa wady X360 a jakie zalety .... z góry dzieki za odpowiedz:eek:
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Tu nie ma sie co zastanawiać:D
Na PSP w nic ciekawego nie pograsz na karte 8 GB wejdze pare gier które sa jak na PSP przecietne bo to konsola do grania poza domem jak Ci sie nudzi.
Jeśli chcesz grać w konkretne gry kupuj Xboxa.

Ciezko mi porownywac konsole przeniśnom z typowa do gier wiadomo X góra :D
 

bacz3k

Użytkownik
Użytkownik
Jaki sens ma porównanie konsoli przenośnej z konsolą stacjonarną ?
 

Firenzo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najważniejsze pytanie to czy chcesz grać w domu czy mieć możliwość grania po za domem.
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
no w domu i poza nim czasem np. w lato na biwaku ale najczesciej biore telewizor to xklocka tez mozna zabrac
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
ok dzieki panowie werdykt chyba jest jasny :d
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja sprzedałem PSP dla Xboxa którego jeszcze nie mam ( czekam na wysyłkę ). Nie wiem co za sens porównywać PSP z X-Klocem... Tak wogóle, to nie lubiałem grać na PSP gdzieś poza domem, w aucie czy w tramwaju. Mały komfort . Sprzedałem PSP za 550zł, dołożyłem 120zł i kupiłem Premiuma u Pana Piekary... i gitarka :DD
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Bezsensowne pytanie.. popatrz jakie możliwości niesie Xbox a jakie PSP.
Odpowiedz sobie sam na pytanie które zadałeś :D
 

chomik01

Banned
Użytkownik
No to ja się Wam panowie wypowiem z mojego doświadczenia.
PSP
PLUSY:
Granie na dużym ekranie jak na konsole przenośną
Możesz grać z całym światem dzięki bezprzewodowemu internetu (WiFi)
Możesz sam przerobić PSP w domu nie wychodząc z domu
Grasz w gry z PS1 i GameBoya
Oglądasz filmy, Słuchasz muzyki, YOUTUBE :D oraz ******* (te dwie to przez internet)
Możesz wysyłać wszystko z innego PSP do twojego PSP
Nudy na lekcjach i grasz i jest praktycznie z tobą wszędzie
PStore :p
Przeglądarka internetowa
Olbrzymi wybór HOMEBREW, i innych przydatnych aplikacji

Minusy:
Gry są czasami bardzo okrojone, aż zniechęcają do grania w nich (np. Ojciec chrzestny totalna lipa)
czasami błedy w połączeniem internetowym

XBOX360

Nie będe zmyślał, bo nie posiadam tej konsoli aktualnie planuje kupić
Dużym plusem jest to że jest od kilku lat na rynku i dalej jest na czołówce porównywana do PS3!!!!
Minusami zaś dla mnie jest płatna usługa XBOXLIVE totalna masakra niedosyć że opłacamy internet to jeszcze M$trzeba płacić oraz ROD.
Podsumowanie:
PSP była dla mnie jak telefon dla każdego człowieka. Oczywiście nie brałem jej często na dwór bo mam inne sprawy niż granie dlatego siadział (PSP) w domku i mogłem grać w gry z innym po siecie, przeglądałęm srtony internetowe, siedziałęm na gg ogólnie było naprawde fajnie bo z PSP moża było zrobić bardzo dużo rzeczy i dalej można. Natomiast XBOX jest konsolą nowej generacji to tak jakby porównywać GAMEBOYA do PS1. KOledze radze XBOX'a 360 ponieważ PSP jest dobre ale XBOX jest bardzo dobry
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
Ja też miałem psp... miesiąc. Nudne gry, więcej grałem w gierki z NES`a i gejboja niż typowe psp. Miałem slima więc słaba bateria, karta 4GB to zaledwie 3 gry przy dobrych wiatrach, internet przez wifi raczej średni, lepiej śmiga mi na operze mini na telu. Generalnie byłem bardzo zniesmaczony bo za ta kasę spodziewałem się czegoś lepszego i to przez psp zwlekałem z zakupem X`a. Tydzień temu kupiłem klocka, zagrałem w mirror`s edge , Cod`a 5 i jestem super pozytywnie zaskoczony rozgrywką. Żal tylko że studiuję nie nie dam rady wozić go ze sobą na stancje :( Ale coś za coś
 

wojtex1z

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
psp to lipa mialem to i odrazu sie pozbylemm.
 

chomik01

Banned
Użytkownik
Wy to naprawde jesteście macie konsole pare tygodni gra miesiąc i mówicie że lipa. Jakbyście sie troche tym zainteresowali poszperali w necie co można z tym zrobić to byście zobaczyli jaki naprawde jest PSP. A jak z x'em kupiliście wpadł Wam miesiąc póżniej na ROD'a i co też lipa >???< Nierozumiem Was najpierw sprawdźcie możliwości PSP a potem gadajcie założę się że ci wyżej użytkownicy miali PSP przez tydzień góra miesiądz i tylko grali. PSP to nie tylko konsola do grania
Takie jest moje zdanie
 

bacz3k

Użytkownik
Użytkownik
Co to za różnica ze na xboxie grasz na paronastokrotnie większym ekranie co nie ?
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
Nie chodzi tylko o to. Np mp3 mam w telefonie, internet jak coś potrzebuję sprawdzić też, zresztą wifi jest tylko tam gdzie jest, w domu używam komputera. Przyznam że homebrew na psp jest masa, samych emulatorów i rożnych innych rozszerzen ale niestety gry są po prostu słabe, jakieś takie mdłe. Nawet god of war prędzej czy później staje się jakiś nudny. Jeśli ktoś na prawdę nosi się zamiarem grania POZA domem polecam, innaczej xbox wygrywa bez dwóch zdań bo w tym przypadku rozmiar ma znaczenie :)
 

chomik01

Banned
Użytkownik
no jeżeli chodzi o gry to tak duzo gier jest okrojonych, a w xboxie jest też kilka wad dla mnie najwieksza to to że x360 nie ma WiFi i trzeba kablem podpinać ;/
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Nie pytaj tutaj o takie rzeczy bo Fanboye zaraz będą krzyczeć że X lepszy ;] Ja bardzo lubię psp i na pewno go bym wybrał a jak już to zbierał na PS3 chyba że chce piraty ściągać na x badziewiu ;/ (wiem wiem teraz każdy po kolei będzie sie mnie walił że krytykuje x boxa)....

Oczywiście jak chcesz grać w domu to bierz xboxa. Tak jak nazwa mówi PlayStation PORTABLE ;]
 

chomik01

Banned
Użytkownik
proponowałbym Xbox'a jak każdy lecz jeżeli chodzi o PSP to gdyby nie to że sie zamieniłem za laptopa to dalej bym to miał. Ale okazja była taka że trzeba było się zamienić ;p
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Słuchaj miałem PSP Slim rok czasu z czego 5 miesięcy przeleżała w szufladzie:p. PSP podoba się tylko na początku bo masz jakieś wybrane gierki w które chcesz pograć. Potem nie jest już tak różowo, następuje wtedy okres znudzenia konsolką i chęcią pozbyciem się jej. Sprzedałem ją za 700zł koledze ze szkoły i wcale tego nie żałuje, ponieważ kupiłem sobie za to nowy telefon:). Co do Xboxa, oczywiście nie pograsz na nim jak jesteś po za domem ale jak już zaczniesz to robić to trudno się od tego oderwać w przeciwieństwie do PSP. Największym problemem Xboxa jest oczywiście RROD. Jak się ma konsole na gwarancji to jeszcze pół biedy, bo cała naprawa przebiega dosyć sprawnie, ale jeżeli wysyłasz konsole do serwisu na prawie miesiąc to wtedy dopiero odczujesz co to jest brak rozrywki:(. Jeżeli teraz miałbym wybierać między dwoma konsolami, które bardzo dobrze znam jednak wybrałbym Xboxa. Wolę czerpać przyjemność z gry niż "szarpać" się ze słabą grą na 4 calowym ekraniku.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Mam psp i kloca.
Z psp aktualnie korzystam tylko w pracy jak się nudzę, fakt dobrych gier jest mało i do tego są bardzo krótkie.
Może nowości zaskoczą np. resistance
Zawsze masz jeszcze gry z psx'a jak FF ;]
Zbierając wszystko w kupę powiem że psp to po prostu przenośny zabijacz czasu, zabawy z tego mało masz :p
Nawet gra ze znajomymi szybko się nudzi a przez neta to już nawet nie mówię.
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
Miałem PSP i zgadzam się z tym:
Z psp aktualnie korzystam tylko w pracy jak się nudzę, fakt dobrych gier jest mało i do tego są bardzo krótkie.
A obecnie mam X360 no i nie ma porównania. PSP powinno się zamiast XBOX'a 360 kupić tylko wtedy, jeśli jest się uzależnionym od grania maniakiem ^^
 

Do góry Bottom