X360 do PC (żeby był net , Xlink Kai)

yugo

Banned
Witam , w dziale Online->Xlink Kai nie znalazłem odpowiedzi , więc pozwoliłem sobie tutaj napisać.
Witam!

Posiadam konsole zbanowaną (taka już kupiona ;> , myślałem że offline mi starczy ale mnie na multi ciągnie , niestety :D) , więc jeżeli chodzi o multi pozostaje Xlink Kai.

Myślałem o tym , żeby podłączyć X360 do PC i przekazywać net z pc do konsoli (wtedy pc i konsola muszę być włączone) , ale niestety w PC mam tylko jedną kartę sieciową (do której wchodzi kabel od modemu od kablówki :p) , więc to odpada , ALE pomyślałem , żeby kupić kartę sieciową przewodową na USB z tej aukcji :
Wyprzedaż!! KARTA SIECIOWA LAN NA USB 10/100 Mbps (1338502587) - Aukcje internetowe Allegro
i teraz tak.

Podłączam to do PC poprzez port USB , konfiguruje , biorę kabel krosowany (mam prosty od routera , więc krosowany dokupie ;P) i jeden koniec do X360 drugi do tej karty sieciowej LAN pod USB no i co teraz?

Co mam zrobić , żeby faktycznie net szedł do konsoli?
Na naszym forum znalazłem coś takiego :
http://xboxforum.pl/sprzet-f132/polaczenie-xboxa-z-pc-za-pomoca-kabla-utp-crossowanego-24462.html
To jest niestety z działu XBOXa jedynki (w X360 nic nie znalazłem a szukałem , szukałem) , więc nie wiem czy z X360 zadziała.
W necie natomiast znalazłem coś takiego :
Jak podłączyć 2 komputery w sieć LAN za pomocą kabla skrosowanego - KOMPUTERY - Sieć - Trochetechniki.pl
To się tyczy dwóch PC , no ale drugi PC można przyjąć jako X360 i będzie działać?

W kompie tam daje IP 192.168.0.1 , wszystkie DNSY , nazwy hosta itd biorę od swojego neta z kablówki , w konsoli wpisuje IP 192.168.0.2 i reszte danych z neta kablówki


i będzie hulało?
Tzn. odblokować port 30000 , zainstalować Xlink Kai i będzie działać?
I jak ma się sprawa z tymi pingami?
Nie mam JTAGa więc musze mieć max 30 ping (bo na jtag jest jakiś program co sie wgrywa i sie oszukuje konsole że jest tam 28 ping czy jakoś tak nawet jak mamy 75) , na speedtest.pl wychodzi że mam 24 ping (hehe :D) a na speedtest.net że mam 50 ping :>

Liczę na odpowiedź ! (głównie w sensie tego podłączenia i zabawy z kartą sieciową usb itd , z pingiem sobie ew. poradze sam :p)

PS. normalna dodatkowa karta sieciowa do PC pod PCI nie bardzo mi się widzi karta bo właśnie mam to uwalone w PC :) więc naprawić bym musiał najpierw a potem kupić kartę co się wiąże z większym kosztem.

Z pingiem to była by loteria niestety ale cóż ;) (na speedtest.pl pisze że mam 22-24 ping a na speedtest.net że 50
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
pytasz sie nas jakbysmy mieli wiedzieć czy :
- twoja konfiguracja zadziała
- będziesz miec max. 30 ping

może tak zainstalujesz xlink kai, wejdziesz na polski channel i sam sprawdzisz ? bo my niby jak mamy to Tobie zrobić ... ;<


btw. myXLINK :: Twoje centrum informacji o Xlink-Kai
 

Do góry Bottom