1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - Dostarczony.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukcie4740, Lipiec 19, 2010.

1. lukcie4740

lukcie4740 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pewnie czytaliscie moj starszy temat, wiec tutaj nie bede pisal tego samego.
    tak jak wczesniej pisalem. doszla taka jaka miala dojsc.
    dostalem to co opcjonalnie w elitce.
    + obudowa arcade (bo chcialem x'a do czarnej elitki) i pada od arcade.
    dostalem 2 oryginały, konsola nie ma rroda, czy cos cicho chodzi, tylko zasilacz wyje :eek:. dysk nie zbanowany, mozna na niego instalowac gierki, i odtwarzac, to samo naped. jestem zadowolony jak narazie :)
    tylko nie mam jak narazie stestowac lt.

nawet teraz sie zwracam do was. czy przerobka lt bedzie gdzies tam na plycie glownej, schowana w obudowie, czy gdzies na wierzchu? bo na wierzchu, nic nie wyglada zeby byla przerobiona.

2 pytanko. czy jakbym teraz podlaczyl xboxa pod internet, a jest chyba zbanowany to cos mi sie moze stac z konsolka albo z dyskiem? boje sie troche.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cris0808

Cris0808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może być tak że początkowo nie będziesz miał RROD'a dopiero później Ci wyskoczy. Przeróbki nie zobaczysz tak, bo był flashowany napęd czyli zmieniany firmware w nim na taki żeby czytał kopie. Podaj jaki masz dash bo jeżeli 2.0.8955.0 i nie zbanowany dysk to konsola nie jest zbanowana.

PS
    Jak masz zbanowany to nic Ci się nie stanie z konsolą także możesz spróbować podłączyć ale jeżeli była podłączona rok temu i miała niższy firmware i było na niej grane a teraz był zmieniony na LT to możesz liczyć na bana z miejsca bo była oflagowana i dlatego ten Pan od którego kupiłeś sprzedawał jako zbanowaną.

4. lukcie4740

lukcie4740 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie wiem jak dasha sprawdzic, ale podam z aukcji tak jak koles podal.
    2.0.9199.0
    chyba najnowszy.
    bo to chodzi o te najnowsze oprogramowanie wgrane, tak?
    nie wiem o co w tym chodzi, taki dash podalem jaki koles podal w aukcji. wiem tyle ze mozna chyba gry przez pamiec przenosna uruchamiac, bo takie cos mam w menu. dlatego chyba najnowszy. sam sie wypowiedz, bo nie chce kogos w blad wprowadzic.

5. Cris0808

Cris0808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli taki dash to masz najnowszy i ten dash odblokowuje dysk po zbanowaniu czyli mozesz mieć zbanowaną konsolę ale dysk nie.

Wczytywanie...

Poleć forum