1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 E czy nie? Oto jest pytanie!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wicekk, Marzec 3, 2015.

1. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema,
    świeżak jestem, pytanie mam ;]

zacznę od smutnej historii..

Dawna, dawno temu (przed wczoraj) otrzymałem ofertę kupna xbox 360 Slim z kinectem, dyskiem 20gb, kablem HDMI oraz kilkoma ch$@#wymi grami za 700zl, z oferty oczywiscie nie skorzystalem uważając ją za zbyt wygórowaną jak za 4 letniego klocka (data produkcji 2011, miesiac jest mi nieznany, płyta Corona) co było wg rozsądnym posunienciem.

Naszła mnie myśl, aby zakupić nowy xbox na gwarancji, z tym, że bez kinecta.
    Najlepsza oferta jaką do tej pory znalazlem to 599zł za wersję Super Slim (E) wyposażoną w czterogigabajtową pamięc typu flash oraz jednym kontrolerem w zestawie..

Niemniej jednak 4gb budzą we mnie wątpliwość, bo w końcu to dosyć mało, zwłaszcza biorąc pod uwagę zamiar kupowania i pobierania gier za pomogą usługi Xbox Live (czy jak to się nazywa)

Wersja 500gb (w tej samej konfiguracji, czyli xbox 360 E oraz kontroler) kosztuje 777zł,
    zaś wersja 250gb (rownież w tej samej konfiguracji) kosztuje 779zł.

Jak dla mnie coś tu nie gra.. Czy powodem tej znikomej różnicy cenowej między wersją 250 a 500gb jest ich awaryjność, dostępność, koszt produkcji, plon orzeszków ziemnych w Gabonie w latach 1994-1996, czy co?

Co polecacie, zapaleni forumowicze?

pozdrawiam, z poważaniem laik.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dołóż i bierz z dyskiem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

4. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wersje 250, czy 500gb? jest jakaś różnica w ich awaryjności?

5. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    500 GB, różnicy nie ma.

Wysłane z mojego LG-P940

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie brałbym E bo nie ma analoga = nie podepniesz do monitora PC/projektora (fajny bajer jak gdzieś na impreze zaniesiesz i na projektor :D)

7. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ee tam :p są różne bajery typu przejściówka HDMI -> VGA, niektóre projektory wyposażone są również w gniazda HDMI :p
    Ja tak, czy inaczej będę używał konsoli podłączonej do TV :) dzięki za cenną uwagę, uzbroję się w stosowne akcesoria.

8. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze to wolał bym dobierać i wsiąść x one.

9. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może i to jakiś pomysł, ale same gry na XO są znacznie droższe niż na x360.
    Nie zależy mi aż tak na super mega zajebistej grafice a bardziej na fajnym urządzeniu
    do spędzania wolnego czasu, (którego nie mam zbyt wiele) jak i na lokalnym multi w domowym zaciszu :)

10. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też tak mówiłem jak przechodziłem na xone ale naprawdę nie ma co się pakować w starą konsolę(różnica jest kolosalna). Gry nie są takie drogie- jeżeli nie kupujesz zaraz po premierze. Po paru miesiącach gry można wyrwać w dobrych cenach.

Wczytywanie...

Poleć forum