1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 elite 120gb jasper warto??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kicek889, Kwiecień 10, 2013.

1. kicek889

kicek889 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam nie siedze w konsolach krotko i swoje wiem ale ile ta konsolka jest warta waszym zdaniem data prod 16 wrzesien 2008, chce kupic na rgh1, czy inwestowac w slima?? nie wiem jak slimy reaguja z rrod bo mialem 2 faty

Konsola XBOX 360 Elite plus 2 Gry w zestawie (3153091667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    gosc wydaje sie wiarygodny wlasciwie, konsolka z wystawy

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Matko Boska! Falcon ze złota! Nie bierz tego pod żadnym pozorem. Za tyle kasy będziesz miał slima juz z RGH.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. kicek889

kicek889 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz wiem ze jednak od pazdziernika a nie od wrzesnia byly produkowane, wikipedia robi w balona :D falcona bym w zyciu nie wzial jednak slim wygrywa

5. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    To nawet na jaspera jest za drogo :O
    Poniosło kolegę sprzedawcę, taniej slima kupiłem z RGH ;)

Pozdro !

Wczytywanie...

Poleć forum