1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Elite czy premium?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radzickowy, Sierpień 9, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Radzickowy

Radzickowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    brać na gry?
    Witam!
    Jestem nowy na forum ale chce się dowiedzieć jednej rzeczy.
    Otóż pod koniec miesiąca będę zamawiał x'a i mam pytanie, czy lepiej kupić wersje Elite czy Premium czym one się różnią oprócz pojemności dysku? I jeszcze jedno pytanie. Czy bez XBL da się grac po sieci. Proszę nie jechać mnie od razu, oczekuję wypowiedzi, która pomoże mi w dokonaniu wyboru. X'a kupie na pewno, kupiłem już nawet GTA IV czekam już tylko na wypłatę no i muszę wybrać pomiędzy Elite a Premium.
    Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: X360 Elite czy premium?

Bylo setki razy...
    Zawsze polecalismy(forumowicze) wersje Premium,ale w perspektywie zblizajacego sie jesiennego updatu,ktory przyniesie mozliwosc instalacji gier na dysku,wersja Elite(120gb)wydaje sie rozsadnym zakupem.
    XBL ma kazdy uzytkownik-mozliwosc grania zalezy od wersji abonamentu.Gold jest do grania po siecie,Silver to w sumie tylko opcja DLC(pobieranie roznych rzeczy itp)
    Jesli Cie stac skalnialbym sie ku wersji Elite(poza wiekszym dyskiem i fajniejszym designem nie rozni sie wlasciwie od Premium).

4. Korsak

Korsak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Różnice są niewielkie, ale jednak są dostajesz jedynie 2 inne kabelki:p Elite ma 120GB HDD i Component, Composite, HDMI z wyjściem OPTICAL, a premium 20GB HDD i Component, Composite.

5. Radzickowy

Radzickowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    brać na gry?

Właściwie przekonuje mnie ten design, kabel HDMI mam taki telewizorek w pokoju więc się przyda, no i ten dysk... Dzięki za pomoc!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum