1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 elite jasper powietrze

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sstube, Listopad 14, 2009.

1. sstube

sstube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam elitka nowego 25-08-2009 i z wiatraka od procka leci po 2h zimne powietrze a od gpu cieple wolalbym zeby z obydwoch lecialo cieple. Co mam zrobic tak musi byc czy na gwarancje ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja muszę sprawdzić przy swoim czy tak samo mam czy z oby dwóch leci ciepłe

4. PaRaDzIqS

PaRaDzIqS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ty powaznie zadales to pytanie?
    czy cos procz roznicy temperatur cie niepokoi?
    jakies artefakty, zacinanie sie gier itp?
    po co napedzasz w sobie jakies chore urojenia ze to cos zlego ze z jednego wiatraka leci cieple a z drugiego zimne powietrze?
    u mnie w pc tez bardziej sie grzeje gpu niz cpu, to chyba normalne.

5. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To ja ci odpowiem - to normalne. Z prawego wentylatora leci zimne powietrze, z lewo ciepłe. Konsolę mam z datą produkcji 31.08.2009.

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z lewego - GPU - leci ciepłe. Z prawego o wiele zimniejsze. Zobacz sobie jak płyta główna xboxa jest zrobiona i gdzie masz GPU i CPU to wtedy przestaniesz robić z igły widły...

Wczytywanie...

Poleć forum