1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Elite na PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misieq360, Listopad 12, 2009.

1. misieq360

misieq360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DST
    Witam, jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 Elite, 2 pady (oryg), oryginalny dysk, komplet okablowania, wszystko w stanie idealnym. Konsola zakupiona w tym roku. Konsola nie gra online (obawa przed banem - konsola przerobiona) podłączony był w celu aktualizacji dashboardu. Gry można zrzucać na dysk twardy konsoli i odpalać. Posiadam do niej kilka oryginalnych gier, kabel VGA. Wszystko w idealnym stanie. Paragon zakupu, oraz karta gwarancyjna w zestawie (zakupiona w sklepie w polsce). Interesuje mnie konsola PlayStation3 która również jest na gwarancji, oraz była zakupiona w polsce. Najlepiej okolice WROCŁAWia. Czekam na wasze propozycje. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące kupna/zamiany.

BEZ BANA - odpala gry z dysku! z racji tego, iż MS banuje i to bardzo licznie przerobione konsole Xbox nie jest podłączany do internetu!
    Konsola w ciągłej eksploatacji. W razie pytań odnośnie gier/akcesoriów proszę pisać PM.

Nie oddam konsoli za uszkodzoną, bądź ze "śladami urzytkowania" moja takowych nie posiada.
    JEJ STAN JEST IDEALNY!!

Odbiór osobisty, lub transakcja ALLEGRO!
    Propozycje cenowe mile widziane (tylko poważne propozycje)

Wczytywanie...

Poleć forum