1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 elite - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzesiak1337, Czerwiec 18, 2010.

1. grzesiak1337

grzesiak1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. W grudniu zakupiłem konsole x360 wersje Elite, z grą GTA4. Obecnie po paru przemyśleniach, chciałbym ją przerobić. I tu się wiążą moje problemy i obawy, co do całego flashowania.

Data produkcji - Wrzesień 2009, USA

1) Czy jedyną możliwością dokładnego sprawdzenia modelu napędu jest zdjęcie obudowy? Ogółem sprawdziłem przez stronę 360drivers model, jest to oczywiście Lite-On DG-16D2S.
    2) http://xboxforum.pl/sprzet-f27/demontaz-obudowy-3761.html - chętnie chciałbym zobaczyć ten tutorial, gdyż nie chcę naderwać plomb/uszkodzić czegoś etc.
    3) Zakładając że mam Lite-On DG-16D2S, czy muszę coś lutować, czy wystarczy zwykły kabel SATA?
    4) O co chodzi z tymi DVDKeyami dokładniej? Czytałem że bez tego nici z flashowania napędu. Co więcej, ciężko się go wyciąga. Czy to prawda?
    5) Czy jeżeli "spieprzę" cały proces flashowania, da radę odratować konsolkę?
    6) LT czy 1.61 ? Nie zamierzam grać po sieci.

Jako że ogółem mam małe doświadczenie z komputerami (moim zdaniem wystarczające aby wykonać samodzielnie flash), chciałbym uzyskać odpowiedzi na te pytania, gdyż tutoriale zbytnio mi nie pomogły.

Dzięki, i oczekuje szybkiej odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Na forum wszystko pisze wystarczy użyć opcji szukaj.

Jaka dokładnie data bo z września 2009 to przeważnie liteon v3, do odczytania key będzie trzeba pociąć ścieżki a potem je połączyć. Sam tego chyba nie zrobisz lepiej oddać do kogoś kto się na tym zna i przerabia napędy.

1. Nie
    2. Na youtube jest pełno filmików podobnie jak na forum należy poszukać.
    3. Jak masz v3 to cięcie i lutowanie jak v2 to wystarczy kabel sata ale tak na 90% będziesz miał v3.
    4.DVDKey jak sama nazwa wskazuje jest to klucz dvd który konsola sprawdza przy uruchamianiu gier, jak masz zły to możesz sobie jedynie filmy pooglądać. Co do wyciągania to zależy jaki napęd.
    5.Jak będziesz miał klucz napędu to nawet jak wykasujesz FW napędu to potem wgrasz jakiego chcesz flasha.
    6. Jak zamierzasz grać na live to lt 1.1 a jak nie to iXtreme 1.6 No Stealth działają na nim wszystkie gry bez żadnych problemów. Nie musisz paczować na niższy wave.

4. grzesiak1337

grzesiak1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tyłu konsolki dokładniej - 2009-09-08

5. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Tak jak pisałem na 90% że liteon v3. Było kilka sztuk września co miały v2 ale to pojedyncze przypadki. Tak więc sam tego nie zrobisz musisz kogoś poszukać.

Wczytywanie...

Poleć forum