1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Elite - Pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kabosh, Marzec 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    Niedlugo sobie kupuje wersje elite i mam w zwiazku z tym pytanie - ktora wersja najlepsza? chodzi mi o te podstawowe, czy sa jakies rozne napedy albo cos, bo tyle to wiem ze jasper jest tylko w tej limitowanej...chyba ze cos sie zmienilo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie ma lepszej czy gorszej wersji xboxsa
    roznia sie tylko wyposazeniem. bebechy maja te same
    wersja jasper ma gpu w technologin 65nm przez co sie mniej grzeje ale to juz nie jest taka roznica jak miedzy falconem a pierwszymi wersjami.
    wiec kupuj to co masz jesli w dobrej cenie.... tak miedzy nami elite wg mnie sie nie oplaca za wersje z RE5 trzeba dac 1490 zl a za tyle to juz masz ps3 z killzone 2.
    wez premiuma dysk 60gb ci wystraczy i bedziesz mial jaspera

4. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    następny lenniwy.... Wszystkie informacje jakie szukasz masz w dziale Dla Początkujących (czy jakoś tak), jakbyś się troche wysilil znalazlbys to czego szukasz bez zakladania zbednych tematow. Wydaje mi sie, ze powinno sie karac takich uzytkownikow, bo to juz jest jakas plaga, codziennie takie same tematy powstają. Mi juz sie nawet nie chce odpowiadać na takie cos...

5. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    ehh kris77 dzieki za pomoc ale mam juz ps3 z killzonem 2, plus na allegro widzialem elitki jaspery drozsze niestety. co do marwol - nie marudz, pytalem konkretnie o naped bo są przeciez rozne wstawiane pewnie w x0 elite jak to bywalo w arcadzie i premiumie, nie zrozumiales pytania, nie wypowiadaj sie. Jakimś cudem nie znalazlem odpowiedzi na moje konkretne pytanie a karanie za głupie posty zostaw moderatorom

6. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wykrakałeś to masz, temat poruszany wiele razy a ty nie szukałeś cierpliwie. Jak dla mnie 5min szukania.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum