1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Elite Xbox Live problem z rejestracją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez atmpitbull, Marzec 23, 2010.

1. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam czytam forum znalazłem poradniki to już mój 4 X360 i mam problem z rejestracją na Live. X360 jest nie przerobiony nowy ze sklepu MM. Zmieniłem region na Wielka Brytania. Loguje się na swój profil dołączam do usługi Live podaje email (mam na gmail.com) podaje dane i telefon jak w poradniku idę dalej przy wyborze GameTag jak wpisze jakiś który jest dostępny to wyskauje że muszę zmienić jak zmienie na taki co nie ma to wyskakuję błąd "usługa Xbox Live jest obecnie nie dostępna spróbuj później" a próbuje już chyba z 20 raz.

Konsola w ustawieniach sieci wszystkie testy przechodzi bez problemu porty odblokowane w routerze więc to raczej nie problem. Pomóżcie :)

Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. tlaa

tlaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    /dev/null
  4. atmpitbull

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli co obecnie jest jakaś awaria? Inni też mają takie problemy?

5. tlaa

tlaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    /dev/null
    Dokładnie.

6. atmpitbull

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja kombinuje od godziny hehe. Tak jak napisałem to mój 4 iks i znajomym też rejestrowałem dobrze że już wszystko wyjaśnione :). Myślałem że coś może nowego wprowadzili :). Dzięki pozdrawiam

A wiadomo kiedy to naprawią :)?

7. Kaze

Kaze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też mam ten problem... Więc zarejestrowałem się przez xbox.com i na goldzie grałem 2 dni i mi to gold znikło no co jes...

Wczytywanie...

Poleć forum