1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 ewentualnie ps3 jako pc do neta czy to możliwe?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bololabich, Maj 1, 2012.

1. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszyscy wiedzą że jakoś się da wgrać ubuntu na ps3 i x360 ale mam pytanie jak to działa? Mój kolega myśli czy nie sprzedać pc (ma taki że ja w telefonie mam lepsze parametry dosłownie) i kupić x360/ps3 ale czy na konsoli z wgranym ubuntu będzie mógł odpalić firefoxa i serfować w sieci, podłączyć klawke i mysz, odpalić openoffice i jakieś wypracowanie do szkoły napisać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Firefoxa odpali, mysz i klawiaturę podłączy, ale nie wiem jak z drukarkami np. Linux sam w sobie nie ma wielu sterowników do starszych sprzętów. Poza tym jak ma starego PC to niech od razu sobie linuxa zainstaluje - ubuntu śmiga rewelacyjnie nawet na komputerach przestarzałych ze słabą specyfikacją :)

Ja bym to potraktował jako ciekawostkę bardziej, do pracy bym nie używał takiego rozwiązania, poza tym to linux jak ktoś nie miał wcześniej nic z nim wspólnego to będzie miał problem a tym bardziej na konsoli.

4. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a do neta się normalnie wejdzie i mówiłeś o linuxie na ps3 czy x360? a co do drukarki do raczej bym się nie martwił bo sam miałem kiedyś laptopa z ubuntu i win vista i ubuntu jest nawet lepszy niż windows tyle że gier na ubuntu nie robią

5. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mówiłem o ps3 i xboxie. Z netem powinno być ok o ile ubuntu ma sterowniki do karty sieciowej xboxa. trzeba by sprawdzić :)

Gier na linuxa mało ale zawsze możesz skorzystać z WinE:

Polish - The Official Wine Wiki

Od siebie dodam że do tej pory robi na mnie niesamowite wrażenie Compiz:

Ubuntu 10.04 Compiz hard test FULL HD - YouTube

Windows nigdy nie będzie takich sztuczek potrafi a jeśli nawet to wymagania systemowe będą wysokie tymczasem na 1 GB RAMu i przeciętenj grafice Ubuntu spokojnie pociągnie compiza;)

Wczytywanie...

Poleć forum