1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Falcon nieprzerobiony vs Jasper przerobiony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresh.cie, Marzec 14, 2012.

1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, tak jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem konsoli. Mam dobrą okazję na falcona i jaspera, różnica w cenie to zaledwie 10 zł. Rozum podpowiada by brać jaspera, ale zależy mi na live:/ Konsola przerobiona LT 2.0, falcon nic nie ma. Szykuje się jakaś fala banów? Bo nie wiem co wybrać w takim wypadku...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Falcony sa awaryjne, nie polecam:), o fali nic nie słyszałem

4. matekJLB

matekJLB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez zastanawiania się bierz Jaspera.

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bierz tego jaspera, spytaj czy nie był na lt nigdy podłączany do sieci jak nie to bierzesz rozkręcasz go flas***esz napęd do orginalnego softu masz jak czystą konsole bez lt i ryzyka bana, jak ktoś grał na lt na xbox live lub korzystał z lewych kont z allegro to konsola jest narażona na bana, a starego falcona który się raczej zepsuje nie warto te 10zl oszczędzać jak jest tak mała różnica a jasper a falcon to duża różnica

Wczytywanie...

Poleć forum