1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 falcon zawieszanie się konsoli w dashboardzie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Damian848, Sierpień 11, 2008.

1. Damian848

Damian848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem co się dzieje z moją konsolą , wczoraj grałem i bez problemu wszystko działało , później brat chciał ją włączyć po 2 godzinach , no i nie da sie , zwis w dashu , próbowałem ją kilka razy włączyć , ale nic nie dało rady za każdym razem to samo . Wieczorem spróbowałem ponownie ,postawiłem ją(wcześniej miałem położoną) no i znów to samo , no to odłączyłem dysk i o dziwo konsola zadziałała poprawnie , pograłem jakieś 15 minut w GTA i wyłączyłem , podłączyłem ponownie dysk (wyczyściłem go z plików tymczasowych) i tym razem konsola zadziała z nim . Krótko pograłem i wyłączyłem . Dzisiaj jak na razie grałem nieco ponad pół godziny i nic się nie działo .Z konsolą miałem już podobny problem 3 tygodnie temu i oddałem na serwis. Koleś z serwisu nic nie mówił jaka była usterka i co naprawił tylko zarządał kasy za naprawę.I mam jeszcze takie pytanie czy konsola podobnie jak komputer gromadzi w sobie dużo kurzu , bo jeśli tak to być może to jest problem . Miałem już kiedyś problem z PC , jak otworzyłem obudowę miał pełno kurzu i brudu a wcześniej mocno się przegrzewał , tak że karta sama się wyłączała. Więc być może konsola nałapała tego niepotrzebnego kurzu no i teraz się przegrzewa. Mam niby jeszcze gwarancje na tą naprawę , ale nie chce go znowu oddawać na serwis , bo konsole mam dopiero 3 miesiące .

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: X360 falcon.

W twojej konsoli nie było żadnej usterki. Prawdopodobnie dysk zapisał nieprawidłowy sektor który później usunął.

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: X360 falcon.

Lub masz problem ze złączem. Ja kiedyś jak nie do końca wysunąłem ten styk na dysku to później lubił zawieszać konsolę albo wywalać e68. Serwisant zapewne wyczyścił i "wyprostował" złącze dysku...

A jeśli chodzi o kurz to gromadzi się ale dużo wolniej bo wiatraki z tyłu konsoli wyciągają powietrze a nie wdmuchują. Nie powinieneś mieć problemu z kurzem w konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum