1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Fat Premium 60GB Jasper JTAG + 2 pady oryg. + kable/pudełko/reszta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MixMachine, Listopad 26, 2014.

1. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Cześć!

Prosiłbym Was o pomoc w wycenie tego skubańca. Nadchodzi czas, gdzie nie daje już tyle radości, co parę lat wstecz, więc myślę wymienić na inną konsolę.

Więc co jest:
    - X360 Jasper w wersji Premium 60GB (skubańce 2 tygodnie po zakupie ogłosili koniec produkcji tej wersji; produkcja 2009-02-04.) Jest JTAG, wgrany FSD i reszta, wszystko najnowsze; zadbany i wychuchany z każdej strony, nigdy nie zwiódł. Regularnie usuwany kurz z bebechów mu służył. W napędzie chyba LT2.0+ jak mnie pamięć nie myli.
    -Wszystkio z zestawu Premium, czyli kabel kompozytowy, zasilacz, headset nawet powinien być, dokupione hdmi etc.
    - 2 pady - oryginalny z zestawu biały, kolor już nie tak biały, ale w stanie bardzo dobrym. Czarny, oryginalny, kupiony jakoś pod koniec września jako drugi dla kobiety, ale nie ma na co w dwójkę za bardzo grać na tym sprzęcie, więc prawie nie używany, stan praktycznie pudełkowy. Oczywiście opakowanie i paragon (gwarancja) są.
    - Dla fetyszystów pełnych kompletów jest i pudełko ze wszelkimi papierkami i foliami nawet.

Niby minus, ale nie dla posiadaczy JTAG/RGH - w bodajże 2009 na jesień dostał bana, do tej pory nie wiem za co. Wtedy jeszcze znał tylko oryginały.

Pomożecie w wycenie? :)

Wczytywanie...

Poleć forum