1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 fat rgh2 - problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slav-kiler, Lipiec 2, 2012.

1. slav-kiler

slav-kiler Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    Witam , mam konsolę z data produkcji 2008-07-11 , 12V 14,2A 5V 1A , Zasilacz output DC 175W.
    Chciałem rgh i okazało sie że zainstalowana jest aktualizacja oznaczona numerkiem 2.0.14719.
    Więc dowiedziałem sie w serwisie gdzie podjęto się zainstalowania rgh że będzie to rgh2 ze względu na tą aktualizacje . bo inaczej nie da rady.
    Odebrałem konsolę i okazuje się że zawiesza sie w czasie grania w gre po paru minutach i wywala do menu lub całkiem się zawiesza i trzeba wyłączyć ją z prądu.
    Nie ma znaczania czy uruchamiam grę z hdd zewnętrznego , czy dołączonego do konsoli hdd 60GB.
    Jak się zawiesi to wyskakuje napis ~~ Fatal Crash Intercepted! ~~
    Serwis prawdopodobnie odda mi konsolę bez modyfikacji bo dostałem informację że niestety oddadzą kasę bo nie da się zrobić rgh2.
    Czy ma ktos pomysł co może być nie tak lub kto umiałby to zrobić.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W falconach są problemy z rgh2, więc lipa z rgh.

4. slav-kiler

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    więc lepiej ją sprzedać , czy poczekac bo puzniej się da przerobić?

5. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Daj do reklamacji w serwisie gdzie ci robili RGH. Masz do tego pełne prawo żeby ci to poprawili lub całkowicie zlikwidowali spowodowaną usterkę.

6. slav-kiler

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    No właśnie podjechałem do serwisu i konsola czekała na mnie złożona z usunietym rgh2. Inna osoba zajmująca się tym samym ogłaszająca sie na tym forum powiedziała że podejmie się rgh2. Chciałem aby w serwisie pokazali mi moją płyte główną aby sprawdzić czy nie ma jakiś uszkodzeń , bo jeśli coś popsuli to nie da rady pużniej nic zrobić. Serwis teraz chce odemnie pieniądze za rozebranie konsoli i ponowne złożenie. Wogóle panuje niemiła atmosfera, technik który to robił rgh2 ze mną rozmawiać, starają się pddac kasę i x360 i abym dał im spokój. Jak rozmawiałem z tym gościem to twierdził że pierwszy raz robią rgh2 na tej aktualizacji , więc jakby uczyli się na mojej konsoli . Teraz się tego wypierają. Więc uważam że jakby chcieli rozwiac wątpilwości i są uczciwi to by pokazali że jest wszystko ok. Twierdzą że wszyscy chcą im popsuć opinię bo oni są super a inni nie, więc każdy chce im odebrac klijentów. Ja po prostu mam obawy że być może coś tam uszkodzli , nie wtierdzę że napewno. Ogólnie w rozmowie z nimi czuję niechęć w wyjaśnieniu czegokolwiek, dostali odemnie konsolę która nigdy nie była naprawiana, teraz nie wiadomo co tam jest narobione.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Falcony to cholerstwo robia problemy. Oddaja ci gotowke, stracili czas na twoja konsole, wiec przesadzasz...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum