1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 FIFA 15 wielka prośba!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krysu12, Sierpień 17, 2015.

1. krysu12

krysu12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z FIFĄ 15 otóż posiadam xboxa 360 slim niecały tydzień a już zdążyłem zepsuć płytę mianowicie postawiłem konsole z poziomu do pionu gdy była włożona płytka i chyba wiadomo jak to się skończyło ;/. Czasami nauka drogo kosztuje ;p. Płytę czysciłem dwukrotnie pastą polerską i płynem do mycia szyb. Płytę raz czyta, a raz nie, gra się włącza wybieram język i wywala błąd, próbowałem zainstalować grę na dysku, ale instalacja wyłącza się po 35%. Dodam że nie instalowałem wcześniej na dysku ponieważ zanim przyszedł płyta się zepsuła. Zastanawiałem się nad pobraniem zainstalowanej gry i wrzuceniem jej na xboxa ale nie mogę znaleźć zainstalowanej wersji gry. Proszę o pomoc ;) Mam prośbę czy ktoś z posiadaczy FIFY 15 w jakiś sposób mógłby zgrać i udostępnić pliki zainstalowanej gry?
    Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    to o co prosisz to piracenie, nikt na forum nie da ci pików gry ani linku do ich pobrania, jest to surowo zakazane na xboxforum i z automatu jest ban jeżeli ktoś tego typu pliki udostępni

Wczytywanie...

Poleć forum