[X360]GTA V, problem z instalacją DLC

SheroYu

Świeżak
Świeżak
Witam, z góry przepraszam jeśli już jest jakiś post o tej tematyce (szukałem, ale bez sukcesu)
Ostatnio postanowiłem zainstalować paczkę DLC do gta V, oto dodatki:
-GTA Online: The Business Update
-GTA Online: The Valentines Day Massacre Special
-GTA Online: The "I'm Not a Hipster" Update
-GTA Online: Beach Bum Update
-GTA Online: The High Life Update
-GTA V DLC Collectors Edition

Przejdźmy do sedna problemu, czyli co robię źle. Jak na razie sam trochę kombinowałem, ale bez skutku. Tu są moje próby:
1.(Wg. Poradnika)Przekopiowanie plików do "HDD1:\\ Content \\ 0000000000000000 \\ 545408A7" sprawdziłem w xm360, kłódeczki były otwarte, czyli dodatki były odblokowane, ale po uruchomieniu gry nic nie było dodane.
2.Przekopiowanie plików do "HDD1:\\ Content \\ 0000000000000000 \\ 545408A7\\00000002" również sprawdzone w xm360, tam dalej było wszystkie DLC odblokowane, ale gra przy próbie uruchomienia łapie Fatal Crasha i wywala do Dasha.
3.Przekopiowanie tylko "GTA Online: The High Life Update" do "HDD1:\\ Content \\ 0000000000000000 \\ 545408A7\\00000002" również sprawdzone w xm360, tam było jak zawsze odblokowane, gra normalnie się uruchomiła, ale nic nie zostało dodane.
Przy obu sposobach nic nie było wykrywane w "TU" (jestem zalogowany JQE360), z innymi grami działa (Just Dance 2014 bez problemu znajduje TU).

Już nie wiem co robić, mam nadzieje że pomożecie mi się z tym uporać dodam jeszcze parę screenów/zdjęć (z specyfikacja również).
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.

screenSHU - The fastest screen capture ever.
[Wersja Dash: 3.0b Rev775 | Wersja jądra:2.0.16537.0]
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
FSD nie wykrywa TU dla GTA. Musisz je sam ściągnąć i dograć. Dzieje się tak dlatego, że FSD szuka TU dla płyty drugiej z której sie gra, a ona ma inne mediaID niż DVD1.
 

Do góry Bottom