1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 i podlaczenie do pc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kubus230195, Wrzesień 26, 2008.

1. kubus230195

kubus230195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko... jak podlaczyc x360 do komputera ?? W konsoli przeczytale ze trzeba miec windows meia player 11 wie go sciagnolem w bibliotece dodalem x360 i nic !! pomoze mi ktos ?? bardzo prosze o pomoc bo chcialbym zgrac muze na x360 ... konsolke podlaczam do koma poprzez kabel ethernet (tak lacze sie z Live!) dlatego nie wiem w czym proble poprost odznaczylem x360 w media player konsola jest podlaczona a gdy robie probe polaczenia w konsoli to wychodzi blad przy "komputerze" adres IP oraz siec przewodowa sie zgadza ...

PROSZE O POMOC !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Odp: x360 i podlaczenie do pc

ściągnij windows media connect obsługa bezproblemowa i usuń windows media player 11

Wczytywanie...

Poleć forum