X360 i Przeróbka.

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
mam takie jedno zasadnicze pytanie, otóż nie siedzę głębiej w temacie przeróbek i nie mam pojęcia czy coś się zmieniło.
Otóż po ostatnich " akcjach MS " mam zamiar przerobić sobie konsolę, ale nie chcę również stracić gwarancji, którą gwoli ścisłości mam do listopada tego roku. Myślałem nad czymś takim, żeby przerobić i nie podłączać jej wogóle do live. W razie gdyby cos było nie tak, cofnąc przeróbkę i wysłać do MS konsolę. Czy takie coś by przeszło? oczywiście MS widziałby konsolę jako tą sprzed podłączenia jej do internetu - więc nie ma mowy o banie ani niczym takim.
 

Litwin95

Banned
Przejdzie moim zdaniem, sam tak zrobię, jak pojawi się jakiś RROD, albo coś w tym stylu. :)
Przerobiłem sobie konsolę i jak (odpukać) pojawi się jakiś błąd to wgram sobie oryginalne oprogramowanie i przejdzie, na tym forum wielu ludzi pisało, że wysyłało przerobione i wracały naprawione, ale to już jest loteria... ja wolę nie ryzykować.... :)
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
mam takie jedno zasadnicze pytanie, otóż nie siedzę głębiej w temacie przeróbek i nie mam pojęcia czy coś się zmieniło.
Otóż po ostatnich " akcjach MS " mam zamiar przerobić sobie konsolę, ale nie chcę również stracić gwarancji, którą gwoli ścisłości mam do listopada tego roku. Myślałem nad czymś takim, żeby przerobić i nie podłączać jej wogóle do live. W razie gdyby cos było nie tak, cofnąc przeróbkę i wysłać do MS konsolę. Czy takie coś by przeszło? oczywiście MS widziałby konsolę jako tą sprzed podłączenia jej do internetu - więc nie ma mowy o banie ani niczym takim.
Nie ma najmniejszego problemu z robieniem takiego "wałku", znam nawet lepszy ze i przerobiona Ci naprawią, bez żadnych problemów.

Jak piszesz nie masz zamiaru podłączać konosli do neta wiec o bana i co za tym idzie kasacji gwarancji nie masz co sie martwić.

Musisz tylko pamiętać, ze Liteona nie da się cofnąć przeróbki =).
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to kiepsko, raz moja konsola była na gwarancji - miałem ją z kwietnia 08r. był tam napęd BenQ - wysyłałem ją w sierpniu i teraz mam datę: 2008-08-16 i żółte kabelki pod faceplatem :/ czyli nie cofnę? ehh.
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma najmniejszego problemu z robieniem takiego "wałku", znam nawet lepszy ze i przerobiona Ci naprawią, bez żadnych problemów.

Jak piszesz nie masz zamiaru podłączać konosli do neta wiec o bana i co za tym idzie kasacji gwarancji nie masz co sie martwić.

Musisz tylko pamiętać, ze Liteona nie da się cofnąć przeróbki =).
Mylisz się kolego.. Na LiteON da się wgrać poprzednie firmware tylko trzeba zatrzymać sobie klucz napędu (plik dummy.bin) bo jak nie zatrzymasz tego to żeby wgrać firmware trzeba będzie ciąć ścieżki..
To tak jak bys napisal ze Liteona da sie tylko raz sflashowac.. jak masz iX1.6 na liteonie to juz nie wgrasz 1.61 lub LT :)
 

Litwin95

Banned
A przez to "cięcie ścieżek" M$ może cofnąć nam gwarancję, jak się skapną?
 

Litwin95

Banned
Ponawiam pytanie:
Przez to "cięcie ścieżek" M$ może cofnąć nam gwarancję, jak się zorientują?
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Tnie się ścieżki aby odczytać klucz napędu.. potem z powrotem jest to zalutowywane i nic prawie nie widac;]
 

Do góry Bottom