1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 + iX 1.5 - "legalizacja" nowym updatem, flagowanie konsol itp. Pytania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RMS, Maj 29, 2011.

1. RMS

RMS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    X360 mam od grudnia 2009 roku. Kupiłem go w momencie pojawienia się możliwość przerobienia pierwszych napędów Liteona, więc jak dobrze pamiętam wgrane mam iX 1.5 - nie mam klucza, ponieważ z tego co czytałem nie można było ich wyciągnąć. Nigdy nie podłączałem jej do Internetu. Teraz, nie gram już tak często i chciałbym przejść na "jasną stronę" poprzez uaktualnienie konsoli najnowszym updatem. Mam w związku z tym pytanie dotyczące flagowania konsol. Na jakiej zasadzie ten proces się odbywa? Mam wgrany pierwszy dashbord dodający obsługę Kinecta. Czytałem gdzieś, że wykrywa on przerobione konsole i po podłączeniu do Internetu automatycznie flaguje konsole, czy to prawda?

PS. Aktualizację chciałbym wgrać z Pendrive, żeby nie pozwolić konsoli na podłączenie się do Internetu z pirackim FW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    flage dostajesz jezeli na starym ixtreme odpalisz gry z ap25 i bedziesz o tym wiedzial bo juz nie uruchomiu sie ta gra po raz kolejny...a bana za to dostaniesz po podlaczeniu do live...pod zadnym pozorem nie wrzucaj nowej aktualizacji na konsole bo usunie Ci przerobke z napedu i niewiadomo czy da sie w normalny sposob wyjac kluicz z napedu

4. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń

Czytaj dobrze kolego. Jeśli chcesz przejść na jasną strone grania i nie masz zamiaru w bliskim czasie znowu przechodzić na ciemną strone to spokojnie rób aktualizacje. Aktualizacja nie przywraca orginalnego firmwave tylko wgrywa nowy, nowy firmwave polega na tym że jest orginalny od microsoftu czyli nażuca sie samo ze nie widzi piratów i dodatkowo umożliwia odtwarzanie nowego formatu xgd3, na którym to pewno nowe gry beda sie ukazywac. A co do klucza to pewno wszystko sie bedzie dało zrobić jak wyjdzie nowy jungleflasher i LT2

Jeżeli na ixtreem 1,5 i na dashu z nr 12625 uruchamiałeś AC:B NFS HP FABLE 3 to jak podłączsz konsole do netu to flaga.

5. RMS

RMS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @venom85
    No właśnie o to chodzi - CHCĘ USUNĄĆ PRZERÓBKĘ. Zależy mi na informacji czy ma to jakikolwiek sens? Jeżeli wgram oryginalny FW, podłącze konsole do Internetu a ona na starcie wyśle info, że była przerobiona i zostanie zbanowana, mój pomysł mija się z celem. Nie grałem w żadną grę z ap25 więc wg. twoich informacji nie powinna zostać oflagowana. Wiem, że w tej chwili nikt nie może potwierdzić czy mój tok myślenia jest poprawny ale moje założenia to: ściągnąć i zainstalować update/ kupić Halo Reach/ grać na LIVE bez strachu o bana :)

6. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    RMS mysle,ze Twoj tok myslenia jest jak najbardziej w porzadku
    dodam jeszcze,ze z tego co wiem to jeszcze nikt za flage nie dostal bana,chociaz moze za to grozic

7. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Śmiało.... Ja bym sie nie stresował.

Wczytywanie...

Poleć forum